Beni Affet

Beni Affet Nazan Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Beni Affet dizisinde Nazan kimdir? Nazan’ın gerçek adı nedir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

 

Beni Affet Dizisi Nazan Kimdir?

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Ankara’da çekimleri yapılan diziye bu sezonda dahil olan Zeynep ve kardeşi Pınar’ın annesi de yeni bölümlerde seyirci ile buluştu. Nazan yıllar önce kızlarını bırakıp neden gitmiştir bunu zamanla öğreneceğiz ancak Nazan kızları Zeynep ve Pınar’ın annesi olduğunu kimse anlamasın diye çabalasa da sonunda gerçek ortaya çıkacaktır.

 

Zaten Şahin ve Sevgi Nazan hakkında şüpheye kapılıp onun yanına kadar gitmişlerdi. Şahin içeri girdiğinde başında bir bela olan Nazan ise elinde bıçak hem korkuyor hem de titriyordu. Şahin ise sır perdesine bir adım daha yaklaşmıştı. Bakalım Nazan’ın nasıl bir hikayesi var izleyip göreceğiz. Peki Beni Affet dizisinde Nazan’ın gerçek adı nedir?  Nerelidir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu soruların cevaplarını vermeye başlayalım.

 

Beni Affet dizisinde Nazan’ın gerçek adı Ezel Salık. Yaşı ile ilgili bilgi bulamasak da oyuncunun doğum yeri Ankara. Uzun yıllar Ankara’da eğitimine devam eden oyuncu müzik konusunda adını duyurmuş biridir. Babasının işinden ötürü Diyarbakır’da da eğitim almış olan oyuncu henüz orta okula giden bir öğrenci iken konser vermiştir. Ailesi müzik konusunda ona hayır dese de o bu ilgisinden vazgeçmez ve halk oyunları kurslarına devam eder.

Ezel Salık Resmi 1

Oyunculuk konusunda istekli olan oyuncu hem müzik konusunda hem de oyunculuk konusunda kendini yetiştirdi. Şan konusunda eğitim alırken diğer taraftan da Anadolu Üniversitesi’nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde eğitimini tamamladı. İlk olarak Trt ekranlarında yayınlanan “Gençlerle” adlı programda solistlik yaptı.

Ezel Salık Resmi 2

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk konusunda eğitim alan Ezel Salık, Levent Ökdem’den oyunculuk konusunda ders aldı. Pek çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu, “Perişan Oldum” ve “Kokunu Özledim” adlı albümlerle de güzel sesi ile herkesi mest etmiştir. İşte sizlerle o güzel sesi buluşturmanın da zamanı geldi. İşte Ezel Salık’ın sesinden “Perişan Oldum” şarkısı:

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. bence ezel salık o hayat benim de oynadığı gibi iyi rolde oynasaydı .acaba gerçek hayetta kız evladını başkalarına peşkeş çekermiydi merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu