Beni Affet

Beni Affet’i Güzel’i Kimdir? İşte Detaylar

Beni Affet Güzel karakterine hayat veren oyuncu kim? Gerçek adı ve bilgileri yazının devamında sizleri sabırsızlıkla sizleri bekliyor. ;)

Star Tv’nin hafta içi her gün 14:30’da izleyiciyle buluşan ve altı sezondur seyirciden tam not alarak yoluna devam eden dizisi Beni Affet yeni sezonda yeni yüzlerle sizlerle buluşmakta. Sevilen diziye bu sezonda eklenen bir diğer karakter de Murat’ın gönlünü kaptırdığı güzel yüzlü Güzel oldu. İşte Güzel hakkında tüm merak edilenler…

beni affet güzel resmi

Sizlerinde de bildiği gibi 2015 sezonunda Murat gönlünü Reyhan’a kaptırmıştı ancak Reyhan ile olan bu aşkları Reyhan’ın ölümüyle sonlanmak zorunda kalmıştı. Geçtiğimiz sezonda ise bildiğiniz üzere Murat, başkalarının zoruyla Sıla ile dünya evine girmişti.

Ancak yolunda gitmeyen olaylar ikilinin üzülmesine ve hatta ayrılmalarına neden olmuştu. Evliliklerine gölge düşüren olay ise Sıla’nın Murat’tan habersiz onun kuyusunu kazması olmuştu. Sırtından vurulan Murat, Sıla’dan ayrılmış ve gönlünün kapılarına kilit vurmuştu.

cansın yılmaz resmi3

Beni Affet 2017-2018 sezonunda da aşklarıyla adından söz ettirmeye niyetli. Diziye çok yakın zamanda dahil olan Zeynep ile dizinin sevilen karakterlerinden Ateş arasında bir aşk doğarken, yapımcıları Murat’ı da yalnız bırakmak istemediler.

Bu nedenle iş başına geçen Zühre ve Nazire Murat’a harıl harıl kız arama telaşına düşerler. Defne ile buluşma ayarlarlar. Ancak bu buluşmaya karşı olan ve öz babası olduğunu öğrendiği Osman kafa karıştırsa da Murat buluşmaya gider. Ancak Defne değil Güzel’e aşık olur. 

Ve işte güzel hakkında merak ettikleriniz:

beni affet cansın yılmaz resmi2

Güzel’i Canlandıran Cansın Yılmaz Kimdir?

Duru güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Güzel’i canlandıran isim Cansın Yılmaz. Cansın Yılmaz, ilk defa bu dizi ile ekranlarda olacak. Aslen Rizeli olan güzel oyuncu, Ankara’da Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğrenci. Oldukça uzun boylu olan Cansın Yılmaz özellikle voleybol konusunda çok ilgili. Sosyal medyada da bu ilgisini bizlere yansıtan pek çok fotoğrafı bulunmakta. 

Cansın Yılmaz’ın Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu