Beni Affet

Beni Affet’te Yeni Yüzler Bitmek Bilmiyor

Beni Affet 2017-2018 sezonuna bomba gibi bir giriş yaparak seyirciyi bu sezonda etkilemeyi başardı. Beni Affet dizisine yeni bir isim daha dahil oldu.

Star Tv’nin hafta içi her gün 14:30’da izleyiciyle buluşan ve altı sezondur seyirciden tam not alarak yoluna devam eden dizisi Beni Affet yeni sezonda yeni pek çok yüzü sizlerle buluşmakta. Sevilen diziye bu sezonda eklenen iki isim daha oldu. Kimler bu isimler işte detaylar…

beni affet resmi2

Yeni sezonda yeni yüzlerle yoluna devam eden Beni Affet’te Yaman’ın başına gelmedik kalmaz. Boris tarafından öldürülmek istenen Yaman, uçurumundan yuvarlanır. Seyirci, Yaman öldü mü yaşıyor mu diye bir süre meraklandırılsa da ölmediği anlaşıldı.

beni affet resmi 2

Yaman’ı bir türlü bulamayan Feride ve Cüneyt bir karar alırlar: Basın yoluyla onu bulacaklardır. Tam da bu olayın sonunda Yaman’ın annesi ortaya çıkar. Asiye yıllardır ortaya çıkmamıştır ve işte tam da olayların bu kadar çetrefilleştiği zamanda çıkagelir. Asiye karakterine hayat verecek olan Nermin Uğur’dur.

Yeni sezonun yeni yüzlerinden biri olan Nermin Uğur da dizi ekibine bu rolle katılmıştır. Nermin Uğur, 1967’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncunun en bilindik dizisi ise Deniz Yıldızı olmuştur. Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk mezunu olan Nermin Uğur Deniz Yıldızında evin sıcakkanlı fedakar annesi Sabiha’ya hayat vermiştir. 

beni affet asiye resmi

Yaman’ı uçurumun kenarında bulan Yaman’ın kardeşi Seher’dir. Ve işte sizlerde de merak uyandıran Seher’in kim olduğu sorusunun cevabı: Tuğçe Soncu’nun canlandırdığı Seher, oyunculuk yapmaktadır. Daha önce dizilerde rol alan oyuncu bu defa da Beni Affet dizisinin Seher’i olarak karşımıza çıkmıştır.

Tuğçe Soncu Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu