Beni Bırakma

Beni Bırakma 1. Bölüm Analizi (8 Ocak) #Beni Bırakma İlk Bölüm

Beni Bıraka 1. Bölümde Neler Oldu? Beni Bırakma Beğenildi mi? Beni Bırakma Nasıl bir dizi Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 1. Bölüm Analizi ve Özeti

Atv ekranlarına günlük dizi olarak merhaba diyen Beni Bırakma dizisinin 1. Bölümünde evin en küçük oğlu Emre Amerika’da doktorluk eğitimini tamamlayıp ülkesine ve evine döner. Ev halkı Emre’nin dönmesine çok mutlu olur. Esin ise kocası doktor olmasına rağmen kocasının parasız insanlara bakması ve maddi durumu arkadaşı Arzu kadar olmamasını kıskanır. Esin ise kızı Cansu ile Emre’nin arasını yapıp hayal ettiği rahat ve zengin hayata kavuşacağını düşünür. Vedat ise Esin’in bu aç gözlü olmasına çok kızsa da gözünü kıskançlık ve paradan başka bir şey göremeyen Esin kocasına kızı hakkında kararını verdiğini söyler.

Beni Bırakma 1. Bölüm Resmi 1

Zeynep ise maddi sıkıntı nedeni ile okula ara verir. Aslı sayesinde ek işlerde çalışmaya başlar. Akşam içinde Aslı’nın bulduğu işe garson olarak gider. Bu arada Arzu’nun görümcesi yani Cengiz’in ablası Esin iyi biri olmadığından bahseder. Arzu ise Esin’in kendisine iyilikleri dokunduğundan bahseder. Arzu yıllar evvel Cengiz ile nişanlı iken başka biri ile birlikte olmuştur. Sanırım isteği dışında olmuş. Arzu ile Esin aynı evde kaldığı zamanda Arzu intihar edecekken Esin buna engel olmuştur. Bu sayede Arzu Esin’e karşı vefa borcu olduğunu düşür. Akşam Esin ve kocası Vedat eski dostlarını ziyarete gelirler. Konuşmalar arasında Emre’nin İstanbul’a tıp kongresine katılacağını öğrenince Esin kızı Cansu’nun orada okuduğunu ve İstanbul’da gezdirebileceğini söyler.

Beni Bırakma 1. Bölüm Resmi 3

Seher hanım ve Arzu gerek olmadığını söylese de Esin hemen kızını arar ve üç gün gezdireceğini ve kabul ettiğini söyler. Cansu ise Emre ile üç gün geçirmek istemez. Kankası Pelin seni bu durumdan kurtarmak bana düşer diyerek garson olarak gelen Zeynep’i bu Emre ile Cansu olarak gezdirebileceğini söyler. Esin ise misafirlikte eski defterleri açar. Yani Cengiz ile nişanlı iken kuzeni Orhan’ın Arzu’yu isteği dışında tecavüz ettiğini ve Tarık’ın babasının Orhan olduğunu kimseye söylemeyeceğini konuştukları sırada Seher ikilinin yanlarına gelir. Arzu korkudan ellerindeki bardağı yere düşürür. 

Beni Bırakma 1. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=kZ2EGXX9pvY

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu