Beni Bırakma 2. Bölüm Özeti (9 Ocak) #Eski Sırlar

Beni Bırakma 9 Ocak’ta Neler Olacak? beni Bırakma 2 .Bölümde Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 2. Bölümde Neler Olacak?

Beni Bırakma dizisinin ilk bölümü 8 Ocak’ta ekranlara geldi. Sosyal medyada çok olumlu tepkiler alan dizinin 2. Bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Tarık’ın fabrika kurmak istediği köyde, Veysel kızını okumasını istemezken annesi ise okumasından yana tavır takınır. Anne hastadır. Baba Veysel’e karşı gelecek gücü yoktur. Veysel’in ise köyün ağası Celal beye yüklü miktarda borcu vardır. Celal beyin oğlu Bekir ise gönlünü Veysel’in kızı Sıla’ya kaptırmıştır. Sıla ise babasından habersiz Ankara da Hukuk Fakültesini kazanmıştır. Ancak babasına bu durumu söyleyemez. Celal Her fırsatta Sıla’yı sıkıştırıp evleneceğinden bahseder. Sıla evlenmek yerine okumayı ister ama bu durumu annesinden ve en yakın arkadaşından başka kimselere söyleyemez.

Beni Bırakma Dizisinin 2. Bölümüne geçmeden dün ilk bölüm özetine kısaca değinelim. Vedat artık Anadolu da memurluğu tadında bırakıp emekli olup Ankara Eryaman’a yerleşir. Eski dostu ve sırdaşı Arzu’yu hem ziyaret etmek hemde kızı Cansu’yu, Arzu’nun küçük oğlu doktor Emre ile evlendirip zenginlik hayali kuran Esin’in planıdır.

Vedat ise gençlerin arasına girmenin doğru olmadığını söylese de Esin, Cengiz oğlu Emre doktor oldu diye hastane aldığını ve burada kendisine baş hekimlik ayarlayacağını söyleyince Vedat bir nebze siniri geçer. Zeynep ise maddi sıkıntı nedeni ile Pelin’in ve Cansu’nun söylediği işi kabul eder. Zeynep Emre’nin karşısına Cansu olarak çıkar. Arzu’nun görümcesi aslında konuşmaların bir kısmı duymuştur. Ertesi gün Seher Arzu’nun yanına gelip dün bahsettiğiniz Orhan’ın kim olduğunu sorar. Arzu resmen şok olur.

Yıllardır sakladığı sırrı bir anda gün yüzüne çıkacağından korksa da Seher Arzu ile Esin’in konuşmalarından değil yemek esnasında Orhan’ın adı geçtiğinde paniklemenden dolayı sordum der. Arzu ise hemen eskiden bir kaç kez Orhan ile karşılaştık olayı kocam Cengiz yanlış anlamasın diye heyecanlandım der. Esin ise ikide birde kızı Cansu’yu arayıp Emre’yi ilk görüşte etkilemek için ne gerekiyorsa yap der. Tabi Cansu da ayarladığı Zeynep’i arayıp sakın açık verme diyerek ikaz eder. Esin ise bu arada boş durmaz eski resimleri ve anıları gün yüzüne çıkarmak için dolabını karıştırır. Zeynep ise motosikleti ile Emre ile buluşmaya gider. Buluşma yerine yakın yerde Zeynep Emre’ye çarpmamak için kaldırıma çarpar. Emre hemen yardımına koşar. Sanırım ilk görüşte aşk budur.

Beni Bırakma dizisinin 2. Bölümünde  Emre zorla buluşmaya  geldiği Esin teyzenin kızına resmen vurulacak. Akşam olduğunda günün nasıl geçtiğini Zeynep gerçek Cansu’ya olanları anlatacak. Cansu’nun tek merak ettiği Emre’nin kendisininden hoşlanıp hoşlanmadığını soracak. Zeynep hoşlanmadı diyecek ama Esin Emre’nin ağzından çaktırmadan kızı Cansu’dan hoşlandığını öğrenecek. Tabi Cansu da Zeynep’e fırça atacak. Arzu ise Esin’in gerçek niyetini soracak Esin de ağzındaki baklayı çıkaracak. 

Beni Bırakma 2. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın