Beni Bırakma

Beni Bırakma 22 Ocak Pazartesi Özeti (11. Bölüm)

Beni Bırakma 11. Bölümde Neler Olacak? Beni Bırakma 22 Ocak Cuma Günü Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 11. Bölüm Özet

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisinin 22 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 11. Bölümünde; Tarık nihayet köyden Ankara’ya gelecek ama yanlız değil yanında artık bir eşi var.  Ancak Tarık evli olduğunu ailesinden ve Meltem’den saklayacak. Meltem evlilik hazırlıkları yapmak isterken Tarık daha acele etmemeleri gerektiğini söyleyecek. Meltem ise Tarık’ın bu davranışından dolayı çok şaşıracak ve kendisinden uzaklaştığını düşünecek. Esin Cadısı ise Pavyondan ayarladığı kadın, Zeynep’e iftira atacak.

Beni Bırakma Dizi Resmi

Beni Bırakma 11. Bölüm Özet ve Tüyolarından bahsettikten sonra geçtiğimi bölümü kısaca hatırlayalım. Sıla’nın babası köyde Sıla hakkında ileri geri konuşulacağını ve kimse kızı ile evlenmeyeceğini ve hayatını mahvedeceğini söyleyince, Tarık kendisi evlenmek istediğini söyler.

Veysel zengin iş adamı Tarık bey damadı olacağına çok sevinir. Köyde çok geçmeden haber yayılır. Bekir ile Tarık’ın zengin bebesi olduğunu yarın bir gün seni bir köşeye atacağını söyler. Sıla’nın en yakın arkadaşı Sıla’nın evlenecek olmasına çok ama çok sevinir.

Annesi Melek kızının sevmediği bir ile evlenecek olmasına üzülse de Tarık bey vicdanlı biri olduğu için gözünün arkada kalmayacağını düşünür. Meltem ise akşamları yeni ailesi olacak olan Sayar ailesi ile akşam yemeklerine Cengiz beyin isteği üzerine daha sık gelmeye başlar. Meltem, anne ve babasının düğün için tarih ve mekanın ayarlanmasını söyleyince Cengiz Tarık gelir gelmez bir an önce evlendirelim diyerek Meltem’i çok mutlu edecek haberi verir.

Beni Bırakma 5. Bölüm Resmi 1

Arzu ile Zeynep Emre’nin girişimi ile tanışırlar. Arzu ile Zeynep birbirlerini görünce çok şaşırırlar. Arzu Zeynep’e çok sıcak davranmaz. Cansu ise Arzu ile Zeynep’in birbirlerine karşı sıcak kanlı konuşmasını görünce hasedinden çatlar. Bu durumu tersine çevirmek için Zeynep’in evine gider.

Cansu açık açık restleşirler. Bu sırada Zeynep’in annesi gelir. Zeynep’in annesi hiç bir şeyden haberi olmadığını anlayan Cansu Emre ile ayrılmaz isen her şeyi annene anlatırım diye tehdit eder. Emre akşam Zeynep’e sürpriz hazırlar. Hayatının monoton olmadığını kanıtlamaya çalışır. Tarık bey ise akşam yıldırım nikahı ile Sıla ile evlenirler. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu