Beni Bırakma

Beni Bırakma (24 Ocak) 13. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 24 Ocak’ta neler olacak? Beni Bırakma 13. Bölümde Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 13. Bölüm Özeti

Beni Bırakma dizisinin 24 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 13. bölüm Özetinde, Emre, Zeynep’in kendisi ile görüşmemesinin nedeni annesi Arzu’dan dolayı olduğunu anlayacak. Hesap sormak için annesi Arzu’nun yanına gidecek. Arzu Zeynep’in Sayar ailesine uygun olmadığını ve paragöz bir kız olduğunu şimdiden pahalı hediyeler aldırmaya başladığını söyleyince, Emre Zeynep’in kolyeyi pahalı olduğu gerekçesi ile kabul etmediğini söyler. Meltem ise Tarık ile Sıla’yı fark edecek. 

Beni Bırakma Dizi Resmi

Beni Bırakma 13. Bölüm Özetini verdikten sonra bu gün neler oldu kısaca bahsedelim. Arzu, Zeynep’e oğlu Emre’den uzak durmasını ister. Zeynep ise kendisini daha tanımadan nasıl böyle bir karar aldığını söyler. Arzu seni yeterince tanıdığını bunun da yeterli olduğunu söyler. Zeynep bin kere pişman olduğunu, keşke Cansu’nun teklifini keşke kabul etmeseydim diyerek yaptığı pişmanlığını Arzu hanıma anlatmaya çalışır. Arzu gerçekten Emre’yi seviyorsan oğlumdan uzak durmalısın der. Zeynep, bunu sizin için değil Emre için, Emre’nin mutlu olması için hayatından çıkacağım diyerek Arzu’nun yanından ayrılır.

Beni Bırakma 13. Bölüm Resmi 1

Cansu ise Zeynep’i evinin önünde bekler. Cansu artık Ankara’da okuyacağını ve ödediği parayı geri vermesini söylemek için gelmiştir ama Zeynep iki göz iki çeşme ağladığını görünce şaşırır.  Zeynep evde gene bunalım havasında takılır. Sıla ise köy hayatından bir anda şehir hayatına alışmak çok zor olur. Kaldığı otelde bile çalışanlar tarafından nasıl girmiş bu kız diyerek küçük düşürülür. Tarık görevliye kızıp Sıla kendisini misafiri olduğunu söyler.

Beni Bırakma 13. Bölüm Resmi 2

Sabah Sayar ailesi birlikte kahvaltı yaparlar. Ancak Emre sofraya gelmeyince Arzu gidip kendisi çağırmak ister. Ama Emre çoktan habersizce dışarı çıkmıştır. Emre sabahın köründe Zeynep’in yanına gider. Zeynep ise Arzu hanıma söz verdiği gibi Emre ile görüşmek istemez. Aslı neden Emre ile görüşmek istemediğini söyleyince Aslı şok olur. Esin’in ayarladığı kadın ise Zeynep’i adım adım takip eder. Cansu da Emre ile buluşmaya hastaneye gider.

Beni Bırakma 13. Bölüm Resmi 3

Emre hastane de karşısında Cansu’yu görünce çok şaşırır. Cansu ise iyilik meleği oynamak için Zeynep’in nerede olduğunu bildiğini ve götürebileceğini söyler. Emre çok sevinir ve beraber Zeynep’in temizlik yaptığı yere götürür. Karşında Emre’yi gören Zeynep elindekini yere düşürür. Toplarken de elini keser. Emre yardım etmek ister ama Zeynep müsaade etmez. Emre, Zeynep’e neden böyle yaptığını, telefonlarına çıkmadığını sorsa da Zeynep’in verilecek bir cevabı yoktur. Tarık bey ise Sıla’nın kıyafet almadığını görünce yeniden aynı mağazaya götürüp istediği kıyafeti almasını ister. Daha bir kaç saat önce görevli bayan tarafından kovulduğu yere Tarık bey ile gelince çalışanlar çevresinde dört dönmeye başlar.

Beni Bırakma 13. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=lRtvyT5t9zU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu