Beni Bırakma

Beni Bırakma 3. Bölümde Neler Olacak?

Beni Bırakma 3. Bölümde Neler Yaşanacak? Beni Bırakma 10 Ocak Çarşamba Günü Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 3. Bölüm Özeti

Beni Bırakma dizisinin 10 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelecek olan 3. Bölümünde; Tarık köyde arsayı  görmeye gittiğinde Sıla’ya karşı bir şeyler hisseder. Sıla ise derdini Tarık’a açınca Tarık, Sıla’nın okuması için girişimlerde bulunacak. Cansu ise Zeynep’e Emre’ye cilve yapıp etkiledin diye kızacak. Zeynep ise Emre’nin kendisinden hoşlandığını Cansu’dan duyunca çok mutlu olacak. Ancak Cansu bu durumdan çok da hoşlanmayacak. Cansu Zeynep’i yanına çağıracak ve Emre’ye kuyruk salladı diyerek hakaret edecek. Zeynep ise Emre’ye her şeyi anlatacağını söyleyince Cansu o zaman aldığı paraları geri ver der. Zeynep tüm aldığı parayı harcadığı için bu oyuna yine Cansu’nun istediği şekilde devam etmesini ister. Cansu, Emre’ye kendini nefret ettirmesi için ne gerekiyorsa yap der.

Beni Bırakma Dizi Resmi

Beni Bırakma dizinin 3. Bölümünde Neler Olacağını anlayabilmek adına geçtiğimiz bölümde neler oldu kısaca bahsedelim. Zeynep maddi durumundan dolayı Pelin’in kendisine sunduğu iş teklifini kabul eder. Zeynep Cansu olarak Emre ile buluşmaya gittiğinde Emre birden önüne çıkınca kaldırıma çarpar. Emre doktor olduğunu söyleyip yardım eder. İkili buradan ayrıldıktan sonra Cansu olarak buluşma yerine gelince hem Emre hemde Cansu görünümlü Zeynep çok şaşırır. Zeynep Emre ile Cansu gibi değilde Zeynep gibi takılırlar motosiklet ile gezeler simitçide simit yerler. Tüm gün böyle vakit geçirirler.

Beni Bırakma 3. bölüm Resmi 3

Bu arada Tarık’ın fabrika kurmak istediği köyde, Veysel kızını okumasını istemezken annesi ise okumasından yana tavır takınır. Anne hastadır. Baba Veysel’e karşı gelecek gücü yoktur. Veysel’in ise köyün ağası Celal beye yüklü miktarda borcu vardır. Celal beyin oğlu Bekir ise gönlünü Veysel’in kızı Sıla’ya kaptırmıştır. Sıla ise babasından habersiz Ankara da Hukuk Fakültesini kazanmıştır. Ancak babasına bu durumu söyleyemez. Celal Her fırsatta Sıla’yı sıkıştırıp evleneceğinden bahseder. Sıla evlenmek yerine okumayı ister ama bu durumu annesinden ve en yakın arkadaşından başka kimselere söyleyemez.

Beni Bırakma 3. bölüm Resmi

Celal bey Veysel’i yanına çağırıp borçları karşılığında kızını oğlu Bekir ile evlendirmek ister. Veysel bu teklifi hemen kabul eder. Zeynep ise okuş harcını biriktirmiş ve Ankara’da tıp fakültesinden okumak için artık hiç bir engeli kalmadığını söyler. Tarık ise fabrikayı kuracakları araziye bakmak için Sıla’nın köyüne Celal ağanın yanına gider. Emre ise Esin teyzenin kızını çok beğendiğini abisi Tarık ile paylaşır. Celall oğlu ile birlikte iş adamı Tarık’ı beklerken kaymakam bey Celal bey ile oğlunu yanına çağırınca Celal bey karşılama görevini köyün okumuş kızı ve yakında gelini olacağından Sıla’ya söyler. Sıla da babasının borçları yüzünden hayır diyemez.

Beni Bırakma 3. bölüm Resmi 5

Zeynep ile Emre ise fazladan bir gün daha birlikte vakit geçirmeye karar verirler. Esin ise Emre ise kızını beğenip beğenmediğini çaktırmadan öğrenmek için Arzu’nun yanına gelir. Arzu da durumu anlatınca Esin hemen kızı gerçek Cansu’yu arayıp ne yapıyorsan aynısını yapmaya devam et diye telefonda konuşurlar. Seher hanımda Esin’in bu konuşmalarını duyar. Tarık ise Celal beyin olmadığını görünce sinirlenip gitmek ister ama Sıla bu durumu Celal beye anlatamam diyerek Tarık’ı kalma yönünde ısrar eder.

Beni Bırakma 3. bölüm Resmi 6

Tarık Sıla’nın ısrarı ile Celal beyi beklemeye başlarlar. Laf lafı açar ve Sıla hukuk fakültesini kazandığını söyler. Zeynep ile Emre çok romantik ve samimi bir gün geçirirler.

Beni Bırakma 3. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=eqeryWpADIQ

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu