Beni Bırakma

Beni Bırakma 4. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 4. Bölümde Neler Olacak? Beni Bırakma 11 Ocak Perşembe Günü Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 4. Bölüm Detaylı Özeti

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizinin 12 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 4. bölümünde, Emre birden bire değişen Cansu sandığı Zeynep’e çok kırılıp İstanbul’dan ayrılacak. Cansu ise Emre’nin yakışıklı olduğunu görünce karşısına kendisi çıkmadığı için çok pişman olur. Cansu Emre’yi elde etmek için başka bir  gibi karşısına çıkar. Tatık ise Sıla’yı eve getirir. Veysel ile köyün ağası ve oğlu namus diyerek kızın peşine düşerler. Cengiz ise Sıla’yı Tarık’ın eve getirmesinden hiç hoşnut olmaz.

Beni Bırakma 4. Bölüm Resmi

Beni Bırakma 4. Bölümünde Neler olduğunu anlamak için bu gün neler oldu kısaca bahsedelim. Zeynep ile Emre vapurda çok duygusal anlar yaşarken Cansu annesi Esinden aldığı haber ile tüm planları yıkılır. Cansu sinirden Zeynep’i Emre’nin yanında arar. Hemen yanına gelmesini ister. Zeynep Emre’ye evde bir sorun olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söyler. Emre Zeynep’i bırakır. Zeynep gerçek Cansu’nun yanına gider. Cansu Zeynep’i bir güzel fırçalar. Zeynep ise olanlardan hiç haberi yoktur. Pelin Zeynep’e Emre Seni beğenmiş der. bu görüşme bir evlilik görüşmesi olduğunu sırf bu yüzden fazla para verdiğini söyler. Zeynep ise ben sadece misafirperver manasında elimden geleni yaptığını söyler. Cansu ise oğlanın zengin olduğunu ve kuyruk sallayıp çocuğa kendini aşık ettiğini söyler.

Beni Bırakma 4. Bölüm Resmi 1

Zeynep ise her şeyi Emre’ye anlatacağını söyleyince Cansu o zaman verdiğim parayı geri ver der. Zeynep tüm parayı okul harcına ve annesinin evi için kullanmıştır. Elinde para kalmadığını söyler. Cansu o zaman Emre’ye kendini aşık ettiğin gibi Ankara’ya gitmeden nefret ettir der. Zeynep ise mecburen kabul eder. Pelin ile Cansu ise yolda giderken Emre’yi görür ve çok yakışıklı olduğundan bahseder. Hatta Pelin Emre’ye asılmak için numara yapsa da Emre yüz vermez. Cansu ise olanları gizlice izleyip güler. Veysel ise kızı Sıla’yı kendisinden habersiz Hukuk Fakültesi kazandığı için Tarık bey gittikten sonra Veysel Sıla’yı bir güzel döver. Kitaplarını yakar. Veysel’in hanımı ise Sıla’yı Veysel’in kilitlediği yerden kurtarıp kaçıp okumasını ister.

Beni Bırakma 4. Bölüm Resmi 2

Tarık’ı ise kendisine bile itiraf edemediği bir duygu yaşar. Sıla’nın burs için teklif ettiği parayı alması gerekirken kaçıp ağlamasını anlayamaz. Yoldan geri dönüp durumu anlak ister. Sıla ise annesinin sayesinde kapalı kaldığı yerden kurtarır. Yolda Sıla Tarık bey ile karşılaşır. Zeynep ise tek sırdaşı Aslı ile durumu paylaşır. Kendisi ile alay ettiklerini söyler.

Beni Bırakma 4. Bölüm Resmi 3

Zeynep mecburen kötü davranmak zorunda kaldığını söyler. Esin ise adım adım Arzu’yu görümcesi Seher’e karşı doldurur. Arzu kime ve Neye inanacağına şaşırmıştır.

Beni Bırakma 4. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=_jGvBFhkCGk

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu