Beni Bırakma 6. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 6. Bölüm Özetinde Neler Olacak? Beni Bırakma 15 Ocak’ta Neler Olacak? Emre Zeynep ile bir araya gelecek mi?  Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 6. Bölüm Özet

Atv ekranlarının günlük dizisi olan Beni bırakma ilk hafta yayınını tamamladı. İlk hafta ortalama reytingleri 1 puanın üzerinde kalmaya çalıştı. Ancak ilk bölümüne naran ger geçen gün ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Zamanla en iyi günlük dizi olacağını düşünüyorum. Neden mi dersiniz? Çünkü işlediği konu genişliği hırs kin nefret her şey var bu dizide bakalım ikinci haftasında nasıl reyting alacak? Beni bırakma dizisinin 15 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 6. Bölümünde; Gerçek Cansu Zeynep ile Emre’nin kaldığı mekana gidecek. Gerçek Cansu Zeynep’in kendisini kandırdığını ve kendisinin yerine zorla geçtiğini söyleyince Emre şok olacak. Zeynep, gerçek Cansu’nun kendisine Emre’nin yanında hakaret etmesine dayanamaz ve mekanı ağlayarak terk eder. Emre ertesi gün Cansu’nun söylediklerini düşünür ve Zeynep ile buluşmak isteyecek. Sıla, annesinin son isteği okuması olduğu için Ankara’ya gelmeye karar verirken Tarık bey de Ankara gelmeye karar verir. Celal ve adamları da Tarık’ın peşine düşecek.

Beni Bırakma dizisinin 6. Bölüm tüyolarından bahsettikten sonra Cuma günü neler yaşandı kısaca bahsedelim. Esin kızı Cansu’nun yaptığı oyunu kendi ağzından duyunca şok olur. Esin yıllarca kurduğu hayalin bir anda kızının cahilliği yüzünden alt üst olur. Ancak esin öyle kolay vaz geçecek bir kişi değil.Bu durumu tersine çevirmek için neler yapabileceğini düşünür. Tarık ise Sıla’yı kurtarmak için jandarma eşliğinde Sıla’nın yanına gelse de Bekir annesini öldürme ile tehdit edince Sıla gelen jandarma komutanına yalan söyler.

Tarık ise Sıla’nın kararını verdiğini düşünüp olay yerinden ayrılır. Esin ilk iş olarak akşam yemeği iptal eder. Böylelikle Zeynep’i de kimse görmemiş olacak. Tarık artık köyden gitmek üzere iken Sıla’nın en yakın arkadaşı Sıla’nın Bekir tarafından tehdit edildiği için Jandarmalara gerçekleri söyleyemediğini bu konuda Sıla’ya yardım etmesini ister. Emre ise Zeynep’in verdiği mektubu okuyamadan Seher halası konuşmak ister. Emre de halasını kırmamak için aşağıya indiği sırada Zeynep’in mektubu cebinden çöpe düşer.

Evin temizlik görevlisi de odayı gelip çöpleri toplayınca mektup çöpe gitmiş olur. Emre, akşam birlikte dışarıda vakit geçirmek için Cansu zannettiği Zeynep’i arar. Zeynep’in ilk sorduğu şey mektubu okuyup okuyamadığını sormak olur. Emre ayıp olmasın diye okum diyerek yalan söyler. Zeynep ise ee ne düşünüyorsun? duyguların hala aynı mı der? Emre de pot kırıp mektubun çok güzeldi duygularımda hala aynı deyince Zeynep anlam veremez. Emre akşam birlikte yemek yemek istediğini söyler.

Esin ise ilk planı bütün suçu Zeynep’in üzerine atıp kendisini aklamasını ister. Emre ise Zeynep’e dışarıda çok güzel bir sürpriz hazırlar. Tüm mekanı kapatır ve kendilerine özel bir yemek yemeleri için mekanı ayarlar. Emre ilk defa Zeynep’e sevgilim diye hitap eder. 

Beni Bırakma 6. Bölüm  Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın