Beni Bırakma

Beni Bırakma 8 Nisan Pazartesi Özeti Cengiz Sayar Ölecek Mi? Beni Bırakma 240. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 8 Nisan Pazartesi Özeti ve sonrasında sizlere bu bölümün tamamını izleyebilmeniz için video ekliyor olacağım. Bu bölümde beklediğimiz olaylardan bazıları Kıymet’in eski aşkı Aslan’ın kızı Meltem olduğunu anladı. Herkesin aklında Kıymet’in kızı mı diye merak etmeye başladı. Lakin gerçek olan şu ki Sıla Kıymet’in kızı ama Aslan bey bir konuşmasında Meltem öz kızım değil imalarında bulundu. Belki de o anlık siniri ile söylenmiş bir söz olabilir ama Meltem Kıymet’in kızı değil. Not: Beni Bırakma 240. Bölüm Fragmanı verilmediği için bölümün tamamını bu yazı sonuna ekleyeceğim.

Beni Bırakma 8 Nisan Pazartesi neler olacak? Aslında Meltem’in uyanmasını, geçmişinde bazı olayları hatırlamayacağını bekliyoruz. Aslan bey kızına karşı vicdanı yumuşadı ama Meltem, babasını yeniden ceza evine tıkacak. Tabi 3 ay sonra felan olur bu durum. Çünkü olaylar çok yavaş ilerliyor.  Bu arada [pembebuton]Beni Bırakma 9 Nisan Salı[/pembebuton] özeti için tıklayınız.

8 Nisan Pazartesi Beni Bırakma Özeti 240 Bölüm Özeti

Beni Bırakma son bölüm de Sevda Kerem’e yakın eve oturdu. Artık Sıla ile Kerem’in her yaptığından haberdar olacak. Her an ortalığı karıştırabilecek bir bir avantaj elde edecek. Diğer taraftan Zeynep, evladının katilleri ile aynı evde olmadığını bilmeden yaşamaya devam ediyor. Esin ile Cansu her fırsatta Emre ile Zeynep’i bir araya getirmemek adına yalanlar söyleyecekler.  Beni bırakma 240 bölüm özeti Emre ile Bora'nın resmi

Her gün bu dizi hakkında edindiğimiz bilgiler vermeye çalışıyorum. Lakin bazı olaylar 1 ay sonrasında çıkması beni oldukça rahatsız ediyor. Şimdi 8 Nisan 2019 Pazartesi günü ekrana gelecek olan 240. bölümünde olacak olaylardan bahsetmek istiyorum.

Beni Bırakma 240 Bölüm 5 Nisan Cuma Tüyoları

  • Sıla ile Kerem’in arası Açılacak. Kıymet, Kendisini evden kovan Kerem’den intikam alacak
  • Sıla, Kerem’e karşı güven duygusunu yitirecek
  • Sıla, Meltem ile konuşmasın da Kerem Sıla’nın kalbine kesin olarak giremeyeceğini anladı
  • Kıymet, hanım Aslan bey defterini yeniden açacak
  • Sevda, Sıla ile Kerem arasının limoni olmasını fırsat bilip Kerem’in koynuna girmeyi planlıyor
  • Meltem uyanacak ama bazı olayları hiç hatırlayamayacak. Yani geçici hafıza kaybı yaşayacak
  • Cengiz Bey ölmeyecek
  • Cansu ile Esin Zeynep’i dört bir taraftan sarıp sarmaladılar. Bu sayede Emre ile görüştürmemek adına her yolu deneyecekler

Beni Bırakma 8 Nisan Özeti Sıla ile Meltem resmi

Gelecek bölüm hakkında beklediğimiz olaylardan en dikkat çekeni bunlar olduğunu düşünüyorum. Sizler gelecek bölüm hakkında merak ettiğiniz bir konu olur ise bu yazının hemen altında bulunan yorum kısmından bana bildirebilirsiniz. 

Beni Bırakma 8 Nisan Pazartesi Fragmanı Fragmanı

Henüz 8 Nisan fragmanı 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu