Beni Bırakma Aslı Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beni Bırakama dizisinde Aslı Karakteri Kimdir? Beni Bırakma Aslı Karakterinin Gerçek Adı Ne? Bu sorularının cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Aslı Kim?

Atv ekranlarına 8 Ocak Pazartesi günü ekranlara günlük dizi olarak yayınlanmaya başlayacak olan Beni Bırakma dizisinin oyuncularını siz değerli okurlarımıza tanıtmaya devam ediyoruz. İzdivaç programlarının khk ile kaldırılması ile bazı programlar format değiştirmeyi tercih ederken bazı kanallar da izdivaç programlarını tamamen kaldırıp yerine Pembe diziler koymaya başladı. Star Tv günlük dizi konusunda oldukça başarılı. Beni affet ve adını sen koy dizilerinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Sosyal medyada gelecek bölümle alakalı bir çok yorumlar yapılıyor. Diğer kanallarda format değiştirip, risk almaktansa Pembe diziler koyup bu alana yönelmeye başladılar.

İzdivaç programlarının bazıları ise İnternette yayınlanacağı şeklinde bazı yerlerde haberler çıktı. Ancak şu ana kadar aktif İnternet yayınına başlamadılar.  8 Ocak’ta başlayacak olan Beni Bırakma dizi de uzun soluklu olması bekleniyor. Dizi hakkında bahsettikten sonra Beni Bırakma dizisinde Aslı  karakterini kim oynuyor? Beni Bırakma dizisinde Aslı karakterini Tuğçe Özbey hayat verecek. Tuğçe Özbey  kimdir? Nerelidir? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Aslı (Tuğçe Özbey)

Atv ekranlarında Beni Bırakma dizisinde Aslı karakterine hayat veren Tuğçe Özbey’dir. Tuğçe, Temmuz 1999 Yılında hayata gözlerini açmıştır. Tuğçe Aslan Burcudur. Tuğçe  hakkında sosyal medya araştırması yaptığımızda güzel oyuncunun twiter hesabının olmadığını, ancak facebook ve instagram hesaplarını kullandığını, İnstagram hesabını daha aktif kullandığını söyleyebiliriz. Güzel oyuncu Ankara Elmadağ ilçesinde bulunan Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesinde, Lise eğitimini 2017 yılında  tamamladı. Tuğçe, Ankara’da okumasından dolayı muhtemelen Ankara’lı olduğunu tahmin edebiliyoruz.

Tuğçe 2017 yılında yapılan Üniversiteye giriş sınavlarına girerek  Başken İletişim Bilimleri akademisini kazanmıştır. Halen burada  eğitimine devam etmektedir. Fotoğraf çekmeyi, gezmeyi ve makyaj yapmayı seven biri olduğu sosyal medya hesaplarında anlaşılıyor. Tuğçe ilk defa Beni  Bırakma günlük dizisinde ekran karşısında olacağını, burada göstereceği performansı ile bir çok dizi veya filmlerde karşımıza çıkabileceğini şimdiden söyleyebiliriz. Tuğçe hakkında bilgiler geldikçe bu konuyu güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın