Beni Bırakma Bora Kim? Bora’nın Gerçek Adı Ve Bilgileri Bora Zeynep’e Zarar Verir Mi?

ATV ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma dizisinde Bora karakteri dizinin en merak edilen karakterlerinden bir tanesi. Zeynep’e takıntılı şekilde aşık olan Bora hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulabileceğiniz bu yazımızda bilgileri Beni Bırakma Bora kimdir, Beni Bırakma Bora’nın gerçek adı ve bilgileri sizlerle paylaştık.

Beni Bırakma Bora Kimdir?

Günlük diziler arasında en çok izlenen dizilerden bir tanesi olan Beni Bırakma dizisi bu sezonda oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu sezonda diziye dahil olan karakterlerden olan Bora, Zeynep’e takıntılı şekilde aşık. Emre ile aynı hastanede çalışan Bora, Zeynep’e öyle bir aşkla bağlanır ki gözü hiçbir şeyi görmez.

Zeynep ise Emre’den hamile olmasına rağmen Bora’nın evlilik teklifini kabul etti. Zeynep’in Emre’den hamile olmasına rağmen kendisiyle evlendiğini öğrenen Bora’nın ise nevri dönüp Zeynep’ten bu olanların acısını çıkarmaya bir taraftan da Emre’yi sözleriyle iğnelemeyi planlar.

Emre’nin canını yakmak için herkese bebek sahibi olacağım eşim Zeynep hamile diyerek yarım maaş ikramiye hediyesiyle Emre açısından zor anlara neden olur. Bora eve gittiğinde de mutfakta olan Zeynep’e yaklaşarak bebeğimin annesi diye bir taraftan dalga geçip bir taraftan da korkmasına neden olur.

Zeynep aynı evi ve hayatı paylaşmak zorunda kaldığı Bora’nın kendine zarar vermesinden korkarken Emre de Zeynep’in Bora ile olan evliliğine üzülmüş durumda. Peki sizler senarist olsanız Emre ve Zeynep’in kavuşması için nasıl bir senaryo yazardınız? Yorumlarınızı bizlerle yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz.Beni Bırakma Bora’nın gerçek adı Fatih Gühan. Son olarak Star Tv ekranlarının günlük dizisi Beni Affet dizisinde Cihan karakterine hayat vermiş olan Fatih Gühan hakkında detaylara geçelim: Uşaklı olan Fatih Gühan’ın doğum günü 8 Haziran.beni bırakma bora kim fatih gühan resmiSait Sabri Ağaoğlu Lisesi mezunu olan oyuncu, Süleyman Demirel Üniversitesi Tiyatro Ve Oyunculuk Bölümünde eğitim almıştır. Daha önce herhangi bir dizide rol almasa da Fatih Gühan, pek çok tiyatro oyununda oyunculuğu ile tam not almış bir isim. Beni Affet ile kamera karşısına çıkan oyuncunun, bu dizi ile de adından söz ettireceği kesin.

Beni Bırakma Fatih Gühan Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın