Beni Bırakma

Beni Bırakma Cihan Kimdir? İkbal’in Oğlu

Beni Bırakma Cihan kimdir, Beni Bırakma Cihan gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide filmde rol aldı diyenler doğru yerdesiniz! İşte bu sorularınızın yanıtları!

Focus Film’in yapımcılığını üstlendiği Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Beni Bırakma dizisinde yeni karakterlerden biri de Cihan karakteri. Cihan, Ömer’in abisidir. İkbal’in oğlu olan Cihan annesine mizaç olarak da çok benzemektedir.beni birakma cihan resmi

Ömer ise onlardan tamamen zıt bir karakterde doğruluktan ödün vermeyen biridir. Beni Bırakma Cihan rolüyle izlediğimiz oyuncu ise bakın kim!

Beni Bırakma Cihan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Uğur Dökmeci Beni Bırakma Cihan rolüne hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kadir Has Üniversitesi Sinema Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.ugur dokmeci resmi

“İstanbul Efendisi” oyununda rol almış olan oyuncunun ilk rol aldığı Beni Bırakma dizisidir. Beni Bırakma Cihan rolüyle büyük beğeni alan oyuncu sektörün yeni yüzlerinden biridir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Cihana başarılar dileriz. Daha nice roller olur inşallah. Başarılı dizinin takipcisiyiz. Hepsinin yolu açık olsun her bir oyuncuya başarılar diliyoruz..

  2. Cihan rolündeki Uğur Dökmeci çok dikkatimi çekiyor.Onu daha sık görmek istiyoruzz.

  3. Uzun zamandır gördüğüm en iyi oyunculardan biri. Muhteşem bir oyunculuğu var umarım bölümlerde daha çok kendisine yer verilir. Yakın takipteyiz???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu