Beni Bırakma Emre Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Beni Bırakma dizisinde Emre Karakterini Oynayan Kim? Beni Bırakma Emre Gerçek Adı Ne? Beni Bırakma Emre Hakkında Merak edilenler yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Emre Kim?

Atv ekranlarında 8 Ocak’ta izleyici karşısında çıkacak olan, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar ile Ayşe Merdan’ın yaptığı Yapım şirketi ise focus filmin üstlendiği, Beni Bırakma dizisinin oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Beni Bırakma dizisinin çekimleri halen Ankara devam etmektedir. Beni Bırakma dizisinin konusu ise; Başkentin varlıklı ailesi olan Sayar ailesinin yaşadıklarını konu almaktadır. Sayar ailesinin başında Cengiz Sayar bulunmaktadır. Cengiz bu varlıklı konuma gelebilmek için ufak yaştan itibaren ticaret ile uğraşmış, emeğinin karşılığını almıştır .Cengiz saygıya sevgiye önem veren geleneklerine bağlı bir babadır. Tüm aile bireylerini akşam yemeğinde masada görmek ister. Ev halkını bu düzenin ayakta tuttuğuna inanır. Cengiz’in büyük oğlu Tarık büyümüş ve babasını işlerini yavaş yavaş devralmaya başlamıştır.

Cengiz’in ortağının kızı Meltem ile Tarık çok samimi olurlar. Ancak Tarık Meltem’e karşı sadece arkadaşlık beslerken aileler iki gencin evlenmesini istemekte iken Tarık’ın hayatı fakir Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanıması ile değişir. Başlarda yardım etmek için konuşsa da sonraları Sıla’ya aşık olur. bu zamana Kadar babasının bir dediğini ikiletmeyen Tarık Sıla yüzünden ailesine özellikle de babası Cengiz’e karşı gelir.Konumuzun başlığı olan Emre ise Cengiz’in küçük oğludur. Biraz faklı bir kişiliği vardır. Yani kural tanımaz ve kuralları sevmeyen biridir. Emre büyümüş ve doktor olmuştur. Emre ise Zeynep’e aşık olur ve ailesi ile tanıştırır. Emre’nin annesi yıllardır ailesinden sakladığı büyük sır Zeynep ile ortaya çıkacak. Cengiz ise Arzu’nun kendisini aldattığını öğrenince tepkisi nasıl olacak? Beni Bırakma dizisi sürükleyici olduğu konusunda belli. Bizlerde dizinin yayınlanmasını merakla bekliyoruz. Beni Bırakma dizisinde Emre karakterini Berkay Veli canlandıracak.

 Beni Bırakma Emre (Berkay Veli)

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisinde Emre karakterine hayat veren Berkay Veli‘dir. Berkay, Temmuz 1993 yılında hayat gözlerini başkentimiz olan Ankara’da açmıştır. Şu an 25 yaşında olan Berkay Trt ‘nin gençlik korolarında Bağlama çalmıştır. Daha önce dizide oynamadığını, Beni Bırakma dizisi ilk dizi deneyimi olacağını söyleyebiliriz. Berkay Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı alanından geçtiğimiz yıl mezun olmuştur. Berkay hakkında bilgiler geldikçe bu konuyu güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Emre Kimdir? Gerçek Adı Ne? (5 Yorum)

  1. Berkay Veliye ulaşmak mümkünmidir acaba? Onu çok seviyorum. Ben bu diziyi sadece onu çok sevdiğim için izliyorum.

    • Turkmenislanliyim ban hepinizi co cok seviyorum .Berkay abiyi ve Sila ablayi cok yakisdiriyorum ve cok seviyorum banden onalara opujukler.Adim Dinara Kerimkulyyewa Lebap velayat Danew sehri