Beni Bırakma

Beni Bırakma Esin Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Beni Bırakma Dizisinde Esin Karakteri Kimdir? Beni Bırakma Esin’in Gerçek Adı Ne? Beni Bırakma Esin’in yaşı bpyu kilosu ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Dizisi Esin Kim?

Atv ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanacak olan Beni Bırakma adlı dizi 8 Ocak Pazartesi günü izleyici ile buluşmaya hazırlandığı şu sıralarda Kanal D de bu günlük dizi atağına kalkarak romandan uyarlama Hıçkırık dizini 8 Ocak Pazartesi duyurmasına rağmen rakip kanal “Beni Bırakma” adlı günlük diziyi 8 Ocak’ta yayınlanacağını duyurulmasından sonra Kalan D Hıçkırık dizisinin yayın tarihini  bir hafta erkene alarak 1 Ocak Pazartesi yayınlamaya başladı. Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinin 2018 yılında büyük final yapacağının duyulmasından sonra kanallar günlük dizi konusunda birbirleri ile kıyasıya mücadele eder oldu. 

Beni Bırakma Esin Keiko Belir Yarar

Bu konuda evlilik programlarının khk ile yasaklanmasının  büyük etkisi oldu. Kimi kanallar format değiştirse de bir çoğu uyarlama dizi ile karşımıza bir bir çıkmaya başladı. Hemen hemen yakın tarihte ekran karşısına çıkan Hıçkırık ile Beni Bırakma dizileri toplumdan bakalım nasıl tepkiler alacak. Hıçkırık bir hafta erken yayınlandığı için Hıçkırık dizisi şu an için iyi konumda ancak Beni Bırakma dizisinin gelmesi ile bu durum değişip değişmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Beni Bırakma Esin Keiko Belir Yarar Resmi1

Dizinin yayını ile kısa bilgi verdikten sonra Beni bırakma dizisinde Esin karakterini kimin canlandırdığı sosyal medya merak edilmiş. Bizlerde kısa bir araştırma ile Beni Bırakma dizisinde Esin karakterini Keiko Belir Yarar hayat verecek.

Beni Bırakma Esin’in Gerçek Adı

Beni Bırakma dizisinde Esin  karakterine hayat veren Keiko Belir Yarar olacak. Keiko Belir, 1977 yılında Japonya’da hayata gözlerini açan Keiko şu an 40 yaşındadır. Fiziğine ve sağlıklı yaşama önem veren güzle oyuncu 60 kg ağırlında ve formunu korumayı başarabilmiştir. Oyunculuk alanında Türkiye’ye gelen oyuncu Özel Üniversite olan “Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünü” tamamlar.Beni Bırakma Esin Keiko Belir Yarar Resmi

Keiko ilk kez TV karşısına “Anne” dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştır. Buradaki performansı ile “Şöhret” dizisinde Aylin rolünü canlandırmaya layık görüldü. Bu dizilerin dışında başkaca dizilerde de oynasa bence yıldızının parlaması Beni Affet dizisinde Piraye karakteri ile olmuştur. Güzel oyuncu kahverengi gözlüdür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu