Beni Bırakma Kerem Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Daha Önce Nerelerde Oynadı?

Beni Bırakma dizisi 164. bölümü ile 29 Kasım Perşembe günü Atv ekranlarına geldi. Sıla ile Meltem’in karşılaşmasında Sıla’nın söyledikleri ile Meltem’in foyası ortaya çıkacak diye beklerken Meltem’in kıvrak zekası ile Sıla’nın konuşmasını engelledi. Sıla köye dönmek yerine yıllarca konuşmadığı teyzesinin yanına gitmeye kara verip yola çıktığında bir arabanın hızlı geldiğini fark etmeyince arabanın çarpmasına ramak kala kurtuldu. Arabadan inen ve Beni Bırakma Kerem olarak diziye dahil olan karakter, Sıla’yı görür görmez hoşlansa da bunu belli etmedi.

Beni Bırakma Kerem Kim? Nasıl Bir Karakter?

Focus filmin yapımcılığını yaptığı Beni Bırakma dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Önce Kerem Beni Bırakma dizisinde nasıl bir rolde olacağını anlatırken Kerem’in gerçek adını ve daha önce oynadığı dizi ve filmlerin neler olduğundan bahsedeceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

Sıla bildiğiniz üzere her şeyi geride bırakıp yeni bir hayat kurmak ve geldiği köyüne geri dönmek iste de annesi sakın geri gelmemesini, babasının onu daha kötü birisine vermesinden korktuğu için öldü olarak bildiği kızını öyle bilmeye devam etmesi gerektiğini söyleyip tek çıkar yolu olan Sıla’nın teyzesinin yanına gidip kendi ayakları üzerinde durana kadar kalmasını ister.

Sıla’nın başka çaresi olmadığı için annesinden teyzesinin iş yeri adresini alıp yola çıkar. Yolda yaşadıkları olayları düşünüp dalgın bir halde karşıdan karşıya geçmeye çalışırken bir arabanın hızlı geldiğini fark etmez. Gelen araç acil fren yapıp durmayı başarır ve Sıla’nın da hayatını kurtarmış olur. Araçtan inen kişi Sıla’nın teyzesinin çalıştığı iş yerinin patronudur. Sıla’yı alıp teyzesinin yanına bırakıp, aşık gözlerle Sıla’ya baktığı sırada, yakın zamanda babasını kaybeden Kerem’e baş sağlığı dilemek için gelen Tarık’dan başkası değildir. Yani Beni Bırakma Kerem, Tarık’ın çocukluk arkadaşıdır. beni bırakma Kerem (furkan andıc) resim 2

Tarık ile Sıla ne kadar birbirlerinden ayrılmaya çalışsalar da kader onları bir araya getirmeye çalışır. Diğer yandan Sıla’yı ilk defa gören Kerem ise Sılayı elde etmek için Sıla’nın teyzesini kullanacak ve bizde bu anları yakın zamanda izleyeceğiz. Kısaca Kerem Beni Bırakma dizisi için böyle bir karakter ile karşımıza çıkacak. Bu arada Sıla’ya aşık olacağını bahsettik. Belki Sıla karakterini bilmeyenler olabilir. Beni Bırakma Sıla karakterini kim canlandırdığını görmek için tıklayınız.

Beni Bırakma Dizisi Kerem Karakterini Canlandıran Oyuncu Kim?

Atv’nin günlük dizisi olan Beni Bırakma oyuncuları arasına yeni Kerem karakteri katıldı. Kerem’in gerçek adı Furkan Engin‘dir. Ekim 1984 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul da hayat gözlerini açan Furkan Akrep burcudur. Lisans eğitimini “İstanbul Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema” bölümünde tamamlamıştır.beni bırakma disi kerem (furkan andıc) resim 1

İlk kez kamera karşısına Dır kapısı isimli program ile başlayan Furkan Engin ilk sinema deneyimi ise 2006 yılında “Son Osmanlı Yandım Ali”  isimli filmde “İngiliz Subayı” karakterini canlandırmış ve sinema sektörüne de adım atmış oldu.

Ülke çapında tanınan bir oyuncu olması dönemin popüler dizilerinden olan “Akasya Durağı” dizisinde Burak karakterini canlandırması sayesinde olmuştur. Beni Bırakma Kerem olarak Atv’nin günlük dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmadan evvel en son 2015 yılında “Son Mektup” isimli sinema filminde “Hasan Üsteğmen” karakterini canlandırmıştı.

Beni Bırakma Dizisi Kerem Karakterinin Diziye Dahil Olduğu Bölüm

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Kerem Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Daha Önce Nerelerde Oynadı? (6 Yorum)

  1. bence keremin gelmesi iyi oldu ben keremi canlandiran karakterinin hayraniyim silaya asik olursa isler karisacak hem belki tarikda kiskanir yalan soylediyi icin pisman olur