Beni Bırakma

Beni Bırakma Leyla Kimdir? Kaç Yaşında?

Beni Bırakma Leyla Kimdir? Ekranların ilgiyle takip edilen günlük dizilerinden Beni Bırakma Leyla kimdir sorusunun yanıtı yazımızda sizlerle!

Yeni sezonda başrolde bazı oyuncuların ayrılmasının ardından gündeme gelen Beni Bırakma dizisinde yeni oyuncular ekranlara gelecek. Yeni bir hikaye ile yola devam edecek olan Beni Bırakma dizisinde bu sezon adını sıkça duyacağımız karakterlerden bir tanesi de Leyla karakteri olacak.beni birakma leyla resmi

Güzelliğiyle şimdiden herkesin dikkatini çekmeyi başaran Leyla, dizinin ana karakterlerinden bir tanesi olacak. Leyla bir yolunu bulup babasının karşısına çıkarken herkesin yüreği ağza gelecek. Peki Beni Bırakma Leyla rolüne hangi oyuncu hayat verecek, işte yanıtı!

Beni Bırakma Leyla Gerçek Adı Dizileri

Atv ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma dizisinde Leyla karakterine hayat verecek olan oyuncu Amina Koyuncular. Mavi gözleri ve güzel yüzüyle herkesin dikkatini çeken oyuncu daha dizide rol almaya başlamadan sosyal medyada fan sayfaları bile açıldı.amina koyuncular resmi

Beni Bırakma yeni sezon oyuncularından biri olan Amina Koyuncular, dizinin ana karakterlerinden biri olan Leyla rolüyle ekranlara gelecek. Güzel oyuncunun rol alacağı ilk yapım olan Beni Bırakma dizisi kariyerinde de önemli bir yere sahip.

Amina Koyuncular Dizileri ve Filmleri

  • Beni Bırakma (Leyla) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu