Beni Bırakma

Beni Bırakma Melis Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Beni Bırakma Melis, dizinin dikkat çeken karakterlerinden bir tanesi oldu. Peki yeni sezona merhaba diyen Beni Bırakma Melis kimdir, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı, işte Beni Bırakma Melis hakkında merak edilenler!

Sayar ailesinde sular durulmuş, aile kayıplarının ardından acı da olsa yeni bir hayata başlar. Tarık ve Meltem’in düğün gününde beklenmedik bir şey olacak ve Tarık’ın mazisinden gelen esrarengiz yabancı tüm dengeleri alt üst edecek.

Annesinin sakladığı sırrın ortaya çıkmasıyla birlikte hayatı değişecek olan Tarık, annesini affedebilecek midir? Yıllar süren çabalarının sonunda, aşık olduğu Tarık’la evlenmeyi başaran Meltem, herkesin hayatına dokunana bu yabancı karşısında neler yapacak? Beni Bırakma – Atv

Yeni hikayesiyle devam eden Focus Film imzalı Beni Bırakma dizisinde yeni karakterlerden biri de Melis karakteri olacak. Beni Bırakma Melis karakterine bakın kim hayat vermekte!

Beni Bırakma Melis Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Emine Koyuncular  Beni Bırakma Melis karakterine hayat vermektedir. Beni Bırakma dizisiyle ilk defa ekran karşısında olacak olan Emine Koyuncular 20’li yaşlardadır.

Emine Koyuncular Dizileri ve Filmleri (Beni Bırakma Melis)

  • Beni Bırakma (Melis) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu