Beni Bırakma

Beni Bırakma Sadık Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Gerçek İsmi Ve Hakkında Merak Ettikleriniz

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma oyuncuları arasına daha önce katılan ancak hiç bir kaynakta Sadık karakteri hakkında bilgi verilmediği ve tanıtılmadığı gerekçesi ile bu yazımızda hiç bilinmeyen yada hiç bir yerde bulamayacağınız Beni Bırakma Sadık kim olduğunu ve gerçek ismi ne olduğunu anlatıyor olacağız.

Aslında daha önceden kadroda yer alsa da oyuncu hakkında hiç bir yerde bilgi verilmediğinden dolayı sizlerinde Sadık karakterini kimin canlandırdığını merak edeceğinizi düşünerek bu yazımızda Sadık kim nasıl bir karakter olduğundan çok gerçek adı ve daha önce bir tecrübesi olup olmadığını anlatıyor olacağız.

Genelde günlük dizilerde çok az tanıdık oyuncular yada daha önce başka dallarda birden popüler olmuş oyuncuların acemiliklerini atması ve kamera önüne alışması açısından, günlük dizilerde yer aldığını görüyoruz. Buna en güzel örnek Cansu karakterine hayat veren Çağla Çukurova güzellik yarışmasında popüler olan birisidir. 

Beni Bırakma Sadık Karakterine Kim Hayat Veriyor?

Beni Bırakma dizisi Sadık karakterine hayat veren oyuncu ise başka bir sektörden transfer olmamış bizzat oyunculuğu tozunu yutarak gelmiştir. Yaptığımız araştırmalar da Beni Bırakma Sadık karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Utku Saçak‘dır. Lise eğitimini Ankara Gazi lisesinde tamamlayan Utku, Üniversite eğitimini yine Ankara da bulunan üniversitede Makine mühendisliğine başlasa da kendisinde oyunculuk üzerine geliştirmek ve bu yönde yeteneğini geliştirmek üzere Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünü tamamlamıştır.Beni bırakma Sadık (Utku Sacak) Resim 1

Oyunculuk üzerine lisans eğitimini tamamladıktan sonra tiyatrolarda sahne almaya başlayan Utku Saçak, araştırmalarımız sonucunda bilinen iki önemli tiyatro oyununda yer almıştır. Bunlardan ilki 2015 yılında sahnelenen “Son Tango” isimli oyun olurken ikinci oyunu ise 2018 yılında “Rumuz Goncagül” isimli oyunda yer almıştır.

Utku, sadece oyuncu olmak yerine işin mutfak kısmı olarak değerlendirdiğimiz Reji konusunda kendisini geliştirmek adına Ankara Üniversitesinde Reji konusunda Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Bir işe yani oyunculuğa gönül veren Utku, oyunculuk üzerine yüksek lisans yaparak işini en iyi şekilde yapmaya odaklanmış ve kendisini geliştirmiş donanımlı bir oyuncudur. 

Şimdilerde Beni Bırakma dizisinde Sadık karakterine hayat verdiğini ve gayet başarılı bir performans sergilediğini gözlemlediğimiz oyuncu ilerleyen zamanlarda çok daha farklı dizi ve filmlerde görebileceğimizi düşünüyorum.

Beni Bırakma Utku’nun Diziden Bir Görüntüsü

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu