Beni Bırakma

Beni Bırakma Vedat Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar

Beni Bırakma Vedat Kim? Beni Bırakma Vedat karakteri daha önce Hangi dizide oynadı? Beni Bırakma Vedat’ın gerçek İsmi Ne? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Vedat Kimdir?

Atv ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanacak olan Beni Bırakma adlı dizi 8 Ocak Pazartesi günü izleyici ile buluşmaya hazırlandığı şu sıralarda Kanal D de bu günlük dizi atağına kalkarak romandan uyarlama Hıçkırık dizini 8 Ocak Pazartesi duyurmasına rağmen rakip kanal “Beni Bırakma” adlı günlük diziyi 8 Ocak’ta yayınlanacağını duyurulmasından sonra Kalan D Hıçkırık dizisinin yayın tarihini  bir hafta erkene alarak 1 Ocak Pazartesi yayınlamaya başladı. Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinin 2018 yılında büyük final yapacağının duyulmasından sonra kanallar günlük dizi konusunda birbirleri ile kıyasıya mücadele eder oldu.

Beni Bırakma Vedat Kaan Yalçın

Bu konuda evlilik programlarının khk ile yasaklanmasının  büyük etkisi oldu. Kimi kanallar format değiştirse de bir çoğu uyarlama dizi ile karşımıza bir bir çıkmaya başladı. Hemen hemen yakın tarihte ekran karşısına çıkan Hıçkırık ile Beni Bırakma dizileri toplumdan bakalım nasıl tepkiler alacak.

Hıçkırık bir hafta erken yayınlandığı için Hıçkırık dizisi şu an için iyi konumda ancak Beni Bırakma dizisinin gelmesi ile bu durum değişip değişmeyeceğini hep birlikte göreceğiz. Dizinin yayını ile kısa bilgi verdikten sonra Beni bırakma dizisinde Vedat karakterini kimin canlandırdığı sosyal medya konuşuldu tartışıldı. Bizlerde kısa bir araştırma ile Beni Bırakma dizisinde Vedat karakterini Kaan Yalcın hayat verecek.

Beni Bırakma Vedat (Kaan Yalçın) 

Kaan Yalçın Resmi

Beni Bırakma dizisinde Vedat karakterine hayat veren Kaan Yalçın olacak. 20 Mayıs 1975 yılında Başkentte hayata gözlerini açan  Kaan, Yine Ankara da bulunan “Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü”  başarı ile tamamlar. İlk TV karşısına 1996 yılında “Son Türbedar” sinema filmi ile karşımıza çıkar. Kaan yaklaşık 9 yıl sonra yeniden ekran karşısına bölüm oyuncusu olarak çıkar. 2006 yılında “Arka Sokaklar” dizisinin 1. sezonunda yine bölüm oyuncusu “Tufan” Karakterine hayat verir.

Buradaki performansı ile yıldızı parlayan Kaan’ın bir çok dizide bölüm oyuncusu olur. Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan “Komşular” dizisinde “Yavuz” karakterini canlandırmıştı. Ancak dizinin reytinglerinin düşük gelmesi ile komşular dizisi yayından kaldırıldı. Usta oyuncuya dizicenter olarak başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu