Beni Bırakma

Beni Bırakma Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Beni Bırakma Dizisinde Zeynep karakterini kim Canlandırıyor? Beni Bırakma Zeynep’in Gerçek Adı Ne? Beni Bırakma Zeynep Daha Önce hangi dizisi de rol aldı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Zeynep Kim?

Atv ekranlarına 8 Ocak’ta ekranlara günlük dizi olarak yayınlanmaya başlayacak olan Beni Bırakma dizisinin oyuncularını siz değerli okurlarımıza tanıtmaya devam ediyoruz. İzdivaç programlarının khk ile kaldırılması ile bazı programlar format değiştirmeyi tercih ederken bazı kanallar da izdivaç programlarını tamamen kaldırıp yerine Pembe diziler koymaya başladı. Star Tv günlük dizi konusunda oldukça başarılı.

Beni affet ve adını sen koy dizilerinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Sosyal medyada gelecek bölümle alakalı bir çok yorumlar yapılıyor. Diğer kanallarda format değiştirip, risk almaktansa Pembe diziler koyup bu alana yönelmeye başladılar. İzdivaç programlarının bazıları ise İnternette yayınlanacağı şeklinde bazı yerlerde haberler çıktı. Ancak şu ana kadar aktif İnternet yayınına başlamadılar.

Beni Bırakma Zeynep Sıla Özlem Önemli Resmi1

Günlük dizi konusu da tam bir şans işi. Fox TV yakın zamanda   Avustralya’da 1985 yılında yayın hayatına başlamış ve halen yeni bölümleri yayınlanmaya devam eden Neighbours dizinin Türkiye uyarlaması “Komşular” dizisini yayınlamaya başladı.

Ancak aldığı reytingler yetersiz olunca kanal diziyi yayınlamayı durdurdu.  Günlük dizi konusunda halkın beklentisini cevap verebilecek onları meraklandırabilecek bir dizi olması reytingleri açısından çok önemli.

Bu yüzden kanallar ince eleyip sık dokudukları kesin. 8 Ocak’ta başlayacak olan Beni Bırakma dizi de uzun soluklu olması bekleniyor. Dizi hakkında bahsettikten sonra Beni Bırakma dizisinde Zeynep karakterini kim oynuyor? Beni Bırakma dizisinde Zeynep karakterini Sıla Özlem Önemli hayat verecek. Sıla Özlem Önemli kimdir? Nerelidir? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma Zeynep (Sıla Özlem Önemli)

Beni Bırakma Zeynep Sıla Özlem Önemli

Atv ekranlarında Beni Bırakma dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Sıla Özlem Önemli’dir. Sıla Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümü (Sahne Sanatları) mezunudur. Üniversite yıllarında Eskişehir’de ikamet eden Sıla, Beni Bırakma dizisinin çekimleri Ankara da yapıldığı için memleketi Ankara’ya geri geldiği düşünülüyor.

Sıla Ankara Çankaya’ya bağlı Anadolu lisesi mezunudur. Sıla Tv karşısına ilk defa Beni Bırakma dizisi ile olacak. Ancak Bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Sıla hakkında daha bilgi aktarmak için oyuncunun sosyal medya hesabından iletişim kurduk. Sıla boş vaktinde biyografisini bizlere gönderdiği zaman sitemizde yayınlayacağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu