Fragman

Benim Adım Melek 16 Ekim Fragmanı Yayınlandı! Melek Ne Yapacak?

TRT 1 ekranlarında yakın zamanda başlayan Benim Adım Melek 16 Ekim fragmanı yayınladı. Melek çocuklarını kaybedecek mi? Alpay çocuklarını Almanya;’ya götürmeyi başaracak mı? İşte bu soruların cevapları bu yazının içinde sizleri bekliyor.

16 Ekim Benim Adım Melek fragmanı hemen bölüm sonunda yayınladı. İzleyenlerin en çok merak ettiği bazı sorunların cevaplarını maalesef yayınlanan fragmanda netlik kazanmadı. biz de önce yayınlanan fragmanı verip daha sonra gelecek bölüm özeti hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Benim Adım Melek 16 Ekim Fragmanı

seyit Ali bir taraftan 20 yıl kızının kokusuna hasret iken Halil’in babası Cumali ise 20 yıl önce düğünde kaçan kızı evine aldı diye çıkardığı yaygara yüzünden Halil belki içinden kızım diye sarılası gelse de çaresiz kalan kızını kapıdan kovdu. Ancak Mithat’ın şikayeti ile Melek’in gitmesi etlenmiş oldu. Mithat ise ablasında ve yeğeninden intikam almak için karakolda gizlice babası Alpay’a teslim etmesini duyan Melek olduğu yere yığılıp kalmıştı.

Peki bunda sonra ne olacak? Melek çocuklarını kurtarmayı başaracak mı? Halil ise babası Cumali’ye inat hala Melek’e yardım etmeye devam edecek mi? Hepsi ve daha fazlası alt başlıktaki özette sizleri beklemektedir.

Benim Adım Melek 16 Ekim Fragmanı Sonrası Analizler

Melek karakol çıkışı aldığı haber ile yıkılacak. Buradaki geçirdiği baygınlık ile hem Mahmut hem de Halil Melek’in sağlığı hakkında şüpheler duymaya başlayacaklar. Melek hemen kendisine gelip çocuklarının peşine düşüp havalanına gidecek ama nafile. Zira Alpay Alman mahkemesinde Melek”ten habersiz bir şekilde boşaması nedeni ile mahkeme çocukların velayetini Alpay’a verdiği için görevliler Melek’i tutup Alpay’ın ise gitmesine müsade ederler. Tam da o sırada vicdanların sızladığı bir bölüm ile izleyenleri adeta göz yaşlarına boğacak bir bölüm geliyor. Benim Adım Melek 16 Ekim Fragmanı - görsel

Diğer yandan Halil ise aradan geçen 20 yılın ardına hiç evlenmemiş ve her daim Melek’i düşünmüştür. Melek ise yaptıklarının acısını çekerken Halil’in anne ve babası artık evlenmesi gerektiğini oğullarına adeta dikte edip uygun gördüğü kız ile yemek yemeye gitmelerini sağlarlar. Ancak, Halil kız ile yemek esnasında

“Halil: ailem beni sana uygun bulmuşlar…”

Sonrasında gelecek cümle ne biliyor musunuz? Ben evlenmeyi düşünmüyorum kelimesi olacak. bunu duyan Halil’in babası Cuma ise sibnir krizi geçirecek. Hepsi ve daha fazlası için 16 Ekim Çarşamba günü TRT 1 ekranlarına sizleri bekliyor olacağız.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu