Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Adnan Kim? (Kenan’ın Oğlu Adnan)

Benim Adım Melek Adnan karakteri dizinin 15. bölümünde kadroya Kenan’ın oğlu Adnan olarak dahil oldu.

2019 yılının yaz aylarında ilk bölümü karşımıza çıkan dizi Çarşamba günü yayına konmasına rağmen reytingler de hatırı sayılır bir oran yakaladı. Bunun üzerine yapım firması da kadroya yeni isimleri katarak hikayeyi çeşitlendirmeye başladı. İlk olarak Alpay’ın çocukluk arkadaşı Kenan katıldı. Şimdi Kenan’ın oğlu Adnan kadroya dahil oldu.Benim Adım Melek Adnan - Kenan'ın oğlu Defne

Benim Adım Melek Adnan; babası gibi kolay yoldan zengin olan ve şımarık biri. Karşısındaki herkesin bir değeri olduğunu düşündüğü için paranın açamayacağı kapının olmadığı fikrine sahip. Bu yönü ile babası Kenan’a çok benzemektedir. Alpay da Adnan’in ahlaki yönden sıkıntılı olduğunu görse de kendi geleceği için kızı Defne ile Adnan evlendirmeye kalkacak.

Benim Adım Melek Dizisi Adnan Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve hikayesi ile 7 den 70 e bir çok kişiyi etkileyen içimizden gelen bir senaryo ile karşımıza çıkan dizinin aldığı reytinglerle uzun bir yolu olduğunu gösteriyor. Her bölümde hikayeyi çeşitlendirmeye gayret eden hem senaryo ekibi hem de yeni oyuncuları kadrosuna katan yapım firması, bulunduğu reyting sıralamasını daha da yukarı çekmek için elinden gelinin en iyisini yaptığını düşünüyorum.Benim Adım Melek dizisi Adnan ile Defne'nin karşılaştığı an

Bu sezon başlayan diziye ilk olarak Alpay’ın çocukluk arkadaşı dahil oldu. Alpay ile birlikte yetimhanede büyüyen Kenan, sonradan gayri meşru işlere girip parayı bulduğunu ve artık para diye bir derdi olmadığını açıklayınca, Alpay’ın gözü bir anda açılmıştı.

Alpay para için kızını Kenan’ın oğlu Adnan ile evlendirmeye kafayı koyduğu için ilk etap da Ömer ile ilişkisini bitirmek için her yolu denedi. Sonunda kısmı olsa da başarılı olduktan sonra kızını Adnan ile evlendirmeye kalktığı anda Ömer, Defneyi kaçıracak.

Benim Adım Melek Adnan Gerçekte Kimdir?

Benim Adım melek dizisinin 8 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan 15. bölümün de Kenan’ın oğlu Adnan olarak kadroya dahil olan oyuncunun gerçek adı İsmail Açıl’dır. En son Çukur dizisinin 3. sezonunda Yamaç’ın düşmanlarında biri olarak izlemiştik. Şimdi TRT 1 ekranlarında Benim Adım Melek dizisinde Adnan karakteri ile karşımıza çıkan İsmail Açıl, şimdiden dikkatleri üzerine çektiğini düşünmekteyim.

İsmail Açıl Yer Aldığı Yapımlar
  • 2020 – Benim Adım Melek
  • 2019 – Çukur

Oyunculuk kariyerine daha doğrusu kamera oyunculuğu konusunda yakın zamanda başlayan İsmail Açıl’a başarılar dileriz.

Benim Adım Melek Dizisi Kenan'ın oğlu Adnan

Kenan’ın oğlu Adnan’in Geldiği Bölüm

Benim Adım Melek dizisinde Adnan karakterinin geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda paylaşılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı