Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Aslı Kimdir? Gerçek Adı

Benim Adım Melek Aslı karakteri 16 Eylül Çarşamba günü dizinin yeni bölümünde yeni gelen oyuncu oldu. Kerem ile yolda karşılaşan Aslı’nın amacı ne? Kerem Aslı’ya aşık olacak mı? İşte Benim Adım Melek dizisi Aslı kimdir sorusunun cevabı yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Benim Adım Melek dizisi Aslı; Emre’nin arkadaşı olarak karşımıza çıksa da Kerem’e aşık olup onu elde etmesi Emre’nin de dikkatinden kaçmadı. Emre kendisini kullanılmış hissettiğini için hem Aslı’dan hem de Kerem’den intikam alacak.

Benim Adım Melek Aslı - Kerem'in Sevgilisi

Pandemi süreci nedeniyle sezona erken veda eden dizi yeni sezonu da Eylül ayının başında açarak izleyici ile buluştu. Yeni sezonda diziye yeni katılan oyuncu olmadığı yönünde eleştiriler vardı. Bugün itibari ile yeni bir oyuncu katıldı. Aldığımız bilgilere gören Aslı bölüm oyuncusu olarak değil kadroya daimi olarka geldiği bilgisi elimize ulaştı.

Ömer karakterini canlandıran Mustafa Mert Koç gerçekte de askerliğini yapmak üzere ayrıldığı için dizide eksik olan Ömer Defne aşkını unutturmayacak ve diziye yeni bir heyecan gelmesi açısında Kerem Aslı aşkı ile alakalı senaryo yazıldı.

Benim Adım Melek Aslı
Oyuncu Sinem Karel Gürtekin

Kerem ilk etap da Aslı’dan nefret edecek. Lakin Kerem Aslı’yı tanıdıkça ona karşı duyguları değişecek. Mustafa Mert Koç’un askerlik vazifesini yapacağı süreç de Kerem ile Aslı arasında ki duygusal konular yer alacak. Şimdilik Benim Adım Melek dizisi Aslı karakteri ile ilgili senaryo kısmı bu yönde olacak.

Şimdi dizide hırsızlık yapıp kuyumcudan kaçarken Kerem ile karşılaşan Aslı karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ve bilgisini siz değerli okurlarımız ile paylaşalım.

Benim Adım Melek Aslı

16 Eylül Çarşamba günü yeni bölümde Benim Adım Melek Oyuncuları arasına yeni bir isim dahil oldu. Benim Adım Melek Aslı karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Sinem Karel Gültekin.

Benim Adım Melek Aslı kim - (Sinem Karel Gürtekin)
Sinem Karel Gürtekin resmi

En son Çukur dizisinde Sultan ananın gençliğini canlandıran güzel oyuncu ilk olarka Yalan Dünya dizisi ile sektöre adım atmıştır.

Sinem Karel Gültekin Kimdir

Benim Adım Melek Aslı karakteri ile bir anda dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu Sinem Karel Gürtekin. 1994 yılında Mersin de doğmuştur. Aslen Mersinli olan güzel oyuncunun boyu 1.72 kilosu ise 55’dir.

Sinem Karel Gürtekin - Benim Adım Melek Aslı
Oyuncu Sinem Karel Gürtekin -Karakteri Benim Adım Melek Aslı

Oyunculuk üzerine lisans eğitimi alan Sinem, Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunudur. İlk defa kamera karşısına oyuncu olarak değil sunucu olarka sektöre adım atmıştır. Daha sonra reklam filmlerinde boy göstermeye başlayan güzel oyuncu bir çok reklam filminde yer almıştır. 

İlk defa dizi sektöründe yer alması ise Gürse Birselin senaristliği yaptığı “Yalan Dünya” isimli dizide canlandırdığı karakter ile dizi sektörüne adım atmıştır.

Mayıs Kraliçesi isimli filimde de rol olan Sinem, son olarak Atv ekranlarında büyük beğeni ile izlenen ve yakın zamanda final yapan Kanatsız Kuşlar isimli dizide  Emel karakterini canlandırmıştır. Son zamanların yükselen yıldızı olan Sinem Karel Gürtekin yeni sezonda Benim adım Melek Aslı karakteri ile kendisini izleyeceğiz.

Sinem Karel Gültekin Dizi ve Filmleri

  • 2020 – Benim Adım Melek
  • 2019 – Çukur (Sultan’ın gençliği)
  • 2019 – Ali (Aslı)
  • 2018 – Kanatsız Kuşlar (Emel)
  • 2015 – Mayıs Kraliçesi
  • 2013 – Yalan Dünya

Henüz 26 yaşında olmasına rağmen 6 ayrı projeye adını yazdırmayı başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu