Kim Kimdir

Benim Adım Melek Banu Kimdir? Seyran’ın Arkadaşı

Benim Adım Melek Banu kimdir, Benim Adım Melek Banu gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde yer aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

TRT 1 ekranlarının her bölümü merakla beklenen fenomen dizisi Benim Adım Melek dizisinde Banu karakteri dikkat çekmekte. Banu, Seyran’ın arkadaşıdır. Seyran’ı yanına geldiğinde Seyran gibi okumuş etmiş birinin kebapçı olan Mithat ile evlenmesini yadırgar.benim adim melek banu resmi

Mithat’ı sürekli küçük gören, Mithat’ın ailesini bulduğu her fırsatta eleştiren Banu sözleriyle de Seyran’ın kafasını karıştırır. Mithat sonunda Banu’nun sözlerini duyar ve bir an önce evinden yuvasından Banu’yu uzak tutmak için harekete geçer.

Benim Adım Melek Banu Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Alara Bozbey Benim Adım Melek Banu rolüyle ekranlara gelmektedir. Litvanya doğumlu olan oyuncu, annesinin bir Türk ile evlenmesi sonrasında Türk vatandaşlığı almıştır.alara bozbey resmi

Asıl adı Aliona olan oyuncu Türk vatandaşlığına geçince Alara ismini kullanmıştır. 20 Şubat 1986 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, 2004 yılında “Yabancı Damat” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

“Bedel”, “Arka Sokaklar”, “Gamsız Hayat”, “Adanalı”, “Karadağlar”, “Evimin Erkeği”, “Prenses Perfinya”, “Hepsi 1”, “Benim İçin Üzülme” oyununun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Kadrosunda Can Yaman ve özge Gürel’in olduğu “Dolunay” dizisinde Demet karakteriyle dikkat çeken oyuncu, Benim Adım Melek dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Seyran’ın arkadaşı Banu karakterine hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu