Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Cumali Kim? Halil’in (Kutsi) Babası Cumali

Benim Adım Melek Cumali olarak karşımıza çıkan oyuncu En son Edho dizisinde İzzet Ağa karakterine hayat vermişti. Tabi Daha önceye gidecek olursak İsimsizler dizisinde kaymakamın babası olarak islediğimiz usta oyuncu ve canlandırdığı Cumali karakteri hakkında tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.Benim Adım Melek Cumali - Nizam Namidar

Benim Adım Melek dizisi Halil’in babası Cumali olarak izleyeceğimiz usta oyuncu, hem otoriter baba hem de çok iyi bir dost olsa da Seyit ali ile kız alıp verme davasında dolayı canını vereceği gardaşım dediği Seyit Ali ile 20 yıl küs kalmışlar. Ancak aradan geçen zaman sonra ikisinin intikamı ve küskünlüğü tam son buldu dediğimiz zaman Melek’in birden bira çıkıp gelmesi sönmeyen ateşi yeniden alevlendirmiştir.

Benim Adım Melek Halil’in Babası Cumali Kim

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba günü gibi oldukça zor bir günde ekrana gelen dizi Diriliş dizinin asla yerini tutmasa da ATV ekranlarında başlayacak olan Kuruluş Osman dizisinden önce ekrana gelerek izleyici de kitle oluşturmaya başladı. Her biri birbirinden değerli ve yetenekli oyunculardan bugün Cumali, Halil’in (Kutsi) babası olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Nizam Namidar’dır. 

Güncelleme 8 Ocak 2020: Cuma en yakın arkadaşı Seyit Ali ustanın kızı Melek ile oğlu Halil’i evlendirmek istese de Melek Alpay’a kaçması ile iki dostun arası düşman kesilmişti. Melek 20 yıl sonra yeniden Gaziantep’e döndükten sonra Cuma Melek’e etmediğini bırakmadı. Yıllardır içinde Seyit Ali ustaya karşı kinini ve öfkesini yenemedi.

Nizam Namidar, İstanbul da hayata gözlerini açar. İstanbul da lise eğitimini tamamladıktan sonra Lisans eğitimini almak için Almanya’nın başkenti olan Berlin’e yerleşir.Benim Adım Melek dizisi Cumali - Halil'in babası - Nizam Namidar1980 -1985 yılları arasında Makine mühendisliği eğitimi gördüğü sırada tiyatro ve oyunculuk üzerine yeteneğinin olduğunu fark edip bu yönde kendisini geliştirmeye karar verir. Tiyatro sahneleri ile oyunculuğa adım atan Nizam Namidar, 1985 yılında tanıştı. 1986 yılında oyunculuk üzerine profesyonel anlamda sahneye çıkmaya başladı. Berlin de Türk tiyatrosunda 13 yıl boyunca sahnelerde yer aldı.

Yeni sezonda her ne kadar acımasız bir baba olarak izlesek de asıl amacı Halil’in bir daha yıkıma uğramaması için çaba sarf etmektedir. Bu sebeple Halil’i bir an evlendirmeye çalışması da bu sebeple. Anlayacağınız dizide Cumali karakterine çok ama çok kızsak da hak verdiğimiz zamanlar da elbette olacak.

Sözlerimi burada son verirken Halil’in babası Cumali karakteri kalıcı mı diye soranlar da oluyor. Zira yaptıklarından dolayı oldukça sinir olduklarında dolayı hemen cevap verelim. Dizi Kuruluş Osman dizisi yayınlandıktan sonra yine iyi reyting almaya devam eder ise Cumali de kalmaya devam eden önemli oyunculardan birisi olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu