Dizi Haberi

Benim Adım Melek Dizisi Melek Ölecek Mi?

Benim Adım Melek Dizisi Melek Ölecek Mi? Melek öldü mü? Sorularının cevapları şu sıralar oldukça merak edilir oldu. İşte Melek Ölecek mi? Sorusunun cevabı…

TRT 1 ekranlarında başlayan ve beklentilerin üzerine ilgi gören Benim Adım Melek dizisi ana kurgu ve hikayesi Seyit Ali’nin kızı Melek’in kanser olması ve çocuklarını yüzüstü bıraktığı baba ocağına bırakması üzerine kuruludur. Daha önce “Benim Annem Melek” olarak duyurulsa da sonradan bu isim de değişliğe gidilmiştir. Dizinin isim değişikliği şimdi daha iyi anlaşılıyor.

Melek Almanya da Alpay’ın eziyetlerinin üstüne bir de aldattığını öğrendikten sonra Almanya da kanser tedavisini yarıda bırakıp Gaziantep de hastalığına çare arasa da halen hastalığı tedaviye cevap vermediği için herkesin kalında Melek ölecek mi? Sorusu geliyor.

Benim Adım Melek dizisi Melek Ölecek mi resmi

Bizlerin aldığı ama teyit edemediği bilgiye göre Melek karakteri dizinin sonlarında ölmesi üzerine senaryo yazılsa da sonradan bu senaryoda yapılan değişiklikle Melek karakteri ölmeyecek.

Karakterin ölmesi üzerine yazılan kısımların fazla olmasından dolayı Melek de bu zaman kadar hastalıkla cebelleşmek zorunda kaldı. Ancak bize gelen bilgiye göre; Melek uzun süre hastalıkla mücadele ettikten sonra kanserin pençesinden kurtulmayı başaracak. Hatta Halil Melek’in tedavisinde büyük rol oynayacak.

Benim Adım Melek dizisinde Melek Ölecek mi resmi

Seyit Ali ise uzun zamandır kızının hastalığını bilmiyordu. Lakin 14 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölümde Seyit Ali kızının kanser hastası olduğunu öğrenmesi ile duyması başına yıkıldı. Artık Seyit Ali bu zaman kadar kızına yaptığı eziyetleri bir bir gözünün önüne gelip, pişman olmaya başlayacak.

Halil İle Melek Evlenecek mi?

Melek Halil ile evleneceği gün Alpay’a kaçması ile bir daha evlenmeme yemini eden Halil başka birine bakmadı. Yıllar sonra üç çocukla baba ocağına gelen Melek’i gören Halil’in aşkı yeniden küllerinden doğsa da Melek’in hastalığı ile Halil yeniden Melek’i kaybetme korkusu saldı.

Bize gelen bilgilere göre bu sezon finalinde Melek ile Halil’in evlenmesi planlandığını ama bizler bu bilgiyi başka bir kaynaktan teyit edemedik.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu