Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Dizisi Zümrüt Kim? Halil’in Annesi Kimdir?

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz günler de başlayan, Benim Adım Melek dizisi Halil’in annesi karakterine hayat veren başarılı oyuncunun kim olduğu oldukça dikkat çeki. Biz de sizleri meraklandırmadan bu yazımız da sizlere usta oyuncuyu tanıtacağız.

Halil’in (Kutsi) annesi Zümrüt olarak karşımıza çıkan başarılı oyuncu, genel de canlandırdığı karakterlere baktığımızda konak hanımı ve otoriter bir kadını canlandırdığını görüyoruz. Buna en güzel örnek ise geçtiğimiz 2018 yılında Nefes Nefese dizisinin afet karakterini başarı ile canlandırmıştı.

Benim Adım Melek Zümrüt (Halil’in Annesi) Kim?

Yılarca bir torun sahibi olmak için beklese de oğlu Halil, sevdalandığı Melek’i almak ister. Ancak Melek’in gönlü Alpay’dadır. Alpay bir yolunu bulup Melek’i kandırmayı başarmıştır. Halil tam da evleneceği sırada Melek düğün günü kaçınca, oğlu Halil de yıllarca evlenmeden durmasına sinir olur.

Güncelleme 8 Ocak 2020: Meryem yıllarca oğlu Halil’in mürüvvetini görmek için elinden geleni yapsa da bir tülü başaramadı. Ancak mahalleye gelen Meryem öğretmeni gözüne kestiren Zümrüt ilk denemede Halil ile Meryem’i evlendirmeye ikna edemese de ikinci hamlesi ile Halil ile Meryem 8 Ocak Çarşamba günü yayınlanan 15. bölümde oğlu Halil’i Meryem ile nişanlamayı başardı.

Benim Adım Melek Halin'in Annesi - Zeyno Acar

İşleri devralmak zamanı geldiğini düşünen Halil’in annesi Zümrüt, Halil’i evlendirmek için tüm imkanlarını seferber etse de gönül ferman dinlemez. Melek yılar sonra yeniden gelir ve Halil’in içindeki kül yeniden alev alır.  Dizide önemli bir karakter olan Halil’in annesi, Cumali’nin de eşi olarak karşımıza çıkan usta oyuncunun gerçek ismi Zeyno Eracar

Zeyno Eracar, Aralık 1970 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Doğduğu aya göre yay burcu olan başarılı oyuncu Zeyno, dizi ve film sektörüne daha ufak yaşlarda seslendirme sanatçılığı ile başlar.

1994 yılında ilk kez kamera karşısına o dönemin popüler dizisi olan “Kaygısızlar” dizisinde “Zeynep” karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Hemen ardında yine dönemin en popüler dizisi olan 1995 yılında “Çiçek taksi” dizisinde “Esin” karakterini canlandırmıştır.

Oyunculuk da yıldızının parlaması bizlere göre ilk kez kamera karşısına geçtiği dizi olan kaygısızlar dizisi olduğunu, onu pekiştiren ise 2010 yılında “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde “Neriman” karakterini 3 sezon canlandırması ile popüler bir oyuncu olmuştur.

Usta isim Zeyno Eracar 48 yaşına ve  sayısız projeler de yer almıştır. Şu an kayıtlara geçen dizi ve filmlerin tüm sayısına baktığımız da 85 projeye adını yazdırmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu