Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Eczacı Seyran Kim? Mithat İle Evlenecek Mi?

TRT 1 ekranlarında yakın zamanda başlayan ve kısa sürede hayran kitlesi oluşturan diziye sonradan katılan ve Benim Adım Melek Seyran karakterine hayat veren güzel oyuncu bakın kim çıkıt? Melek’in kardeşi ve ipe sapa gelmez Mithat’ın birden bira hayatına giren Eczacı Seyran karakteri yakında zamanda Kanal ekranlarında Leke dizisinde kendisini izlemiştik.

Mithat’ın aşık olduğu Eczacı Seyran karakterine hayat veren güzel oyuncunun kim olduğunu sizlere tanıtmadan ilk bölümde Kerem dayısı Mithat’ı yaradığı zamanlarda Seyran dışarıda gördüğü Mithat’ın peşinde gidip Eczaneye kadar zorla getirip pansuman yaptırmaya çalışması mantık sınırlarının zorladığı bir sahne olduğunu yapım ve yönetmene buradan duyuralım. İlerleyen bölümde Mithat ile evleneceğini düşünüyoruz.

Güncelleme 8 Ocak 2020: Seyran Karadağlar’ın bulunduğu mahallede Eczacı olarak ilk etapta karşımıza çıktı. Karadağlar’ın Mithat, Seyran’ı görür görmez dikkatini çekti. Tam da bu sırada Mithat yeğeni Kerem’in bıçaklaması nedeni ile günlük olarak pansumana hastaneye değil de Eczacı Seyran’a gitmesi ikili arasında duygusal anlamda aşkın doğmasına neden oldu. Ancak ilerleyen zamanda Seyran’ın bir kızı olduğunu öğrenen Mithat kandırıldığını düşündü. Ancak 8 Ocak Çarşamba günü gelen bölümde ikili barıştı.

Benim Adım Melek Seyran Kim?

TRT 1 ekranlarında hafta içi Çarşamba günü yayınlanan bu sezon başlayan dizide Mithat’ın aşık olduğu Eczacı kız olarak daha doğrusu Seyran karakterine hayat veren güzle oyuncunun gerçek adı Yağmur Özbasmacı Mermer.Benim Adım Melek Seyran - Yağmur Özbasmacı MermerYağmur Özbasmacı Mermer 1,74 m boyunda olan oyuncu 54 kg ağırlığındadır. Onur Mermer ile evli olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

En son Kanal D ekranlarında yayınlanan ama reyting kurbanı olan Leke dizisinde önemli bir karakter olan Pelin karakterine hayat vermiş, dizi eleştirmenlerinden tam not almayı başarmıştır.

Yengeç burcu olan güzel oyuncu 1987 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. 2015 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinde İnci karakterine hayta vermişti. Aynı dizide yer alan Murat Danacı da bugün aynı dizide Avukat olarak beraber rol almaktadır.

Oyunculuğa ilk adımını atan Mermer, “Esaretim Sensin” dizisindeki oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir.  Yakın zamanda Kanal D’de yayınlanmış olan Gülper Özdemir’in baş rolünde yer aldığı “Tutsak” dizisinde evin hizmetlisi olan ve Bahadır’a deli gibi aşık olan “Elmas” karakterine hayat vermişti.Benim Adım Melek Dizisi Seyran - Yağmur Özbasmacı MermerBu diziden yani Tutsak dizisinden hemen sonra ise yine Kanal D ekranlarında yayınlanan “Bir Umut Yeter” dizisinde adını oyuncu kadrosuna yazdırmayı başarmıştır. Dizide Derya’nın kardeşi olan “Dilek” karakterini canlandırmıştı.

Sadece kamera önü oyunculuğu ile değil, tiyatro oyunları ile adından zamanında sıkça söz ettirmişti. Özellikle “Ankara Hatırası” adlı oyunda çok iyi performans göstermiştir. Sadece o değil, “Terapi Ötesi” adlı oyunda da harika performans göstermişti. Şimdi Benim Adım Melek Seyran karakteri ile izlemeye devam edeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu