Kim Kimdir

Benim Adım Melek Emre Kimdir? Gerçek Adı

Benim Adım Melek Emre kimdir, Benim Adım Melek Emre gerçek adı ne, kaç yaşında, oyuncunun rol aldığı diziler neler sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarının Çarşamba günü ekranlara gelen güçlü oyuncu kadrosu ve kurgusuyla dikkat çeken Benim Adım Melek dizisinde Emre karakteri merak konusu oldu.

Futbolcu Emre, Aslı’ya ilgi duymaktadır. Ancak Aslı’nın kendisini değil de Kerem’i seçmesi nedeniyle çok öfkelidir. Kerem ne zaman zora düşse keyfinden bir oynamadığı kalır. Emre’nin tek derdi Kerem’in sahip olduğu ne varsa onları almaktır.

Benim Adım Melek Emre Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Kaan Kasapoğlu Benim Adım Melek Futbolcu Emre rolüyle dikkat çekmektedir. 5 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 183 cm boyunda, 70 kg ağırlığındadır.

Beyza Çorapçıgil ile sevgili olan oyuncu, oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2011 yılında dönemin sevilen dizilerinden bir tanesi olan “Umutsuz Ev Kadınları” dizisiyle ilk kez bir dizide rol almıştır.

Ardından “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde rol alan oyuncu, kariyerine “Zilin Sesi” adlı sinema filmiyle devam etmiştir.kaan kasapoglu resmi

2015 yılında “Kırgın Çiçekler” dizisine dahil olan oyuncu bu dizi ile geniş çevrelerce tanınır hale gelmiştir. Dizide Mert karakterine hayat vermiş olan oyuncu, yeni sezonda TRT 1 ekranlarının Çarşamba akşamları ekranlara gelen dizisi Benim Adım Melek dizisinde Emre rolüne hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu