Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Erdal Kim? Seyran’ın Eski Eşi

Benim Adım Melek Erdal Kim? Seyran’ın eski eşi Benim Adım Melek dizisinde olaylara neden olacak. mithat ile karşı karşıya gelmesin diye Seyran çok çabalasa da Erdal herkesin başına bela olacak.

Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide eczacı Seyran’ın eski eşi çıkıp geldi. Hapisten kaçan Erdal, oldukça belalı bir karakter.

Kızına dahi acıması olmayan Erdal, Seyran’dan onu saklamasını ister. Seyran’ın ise en büyük korkusu Erdal ile Mithat’ın karşılaşmasıdır. Zira Erdal, Mithat’a zarar verebilecek biridir. Mithat’dan ne kadar saklansa da sonunda gerçek ortaya çıkar. Benim Adım Melek Erdal karakterine bakın kim hayat veriyor.

Benim Adım Melek Erdal Gerçek Adı Hayatı

TRT 1 ekranlarında her Çarşamba ekranlara gelen Benim Adım Melek dizisine Erdal rolüyle dahil olan oyuncu Halil İbrahim Kurum.halil ibrahim kurum resmi

Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Yeni Gelin” dizisinde baran rolüyle büyük beğeni alan oyuncu, 1990 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Magazin gündeminde yer alan haberlere göre kendinden 25 yaş büyük olan “Yeni Gelin” dizisinde beraber rol aldıkları Sema Keçik ile sevgili olmuşlar.

Sesi de oldukça iyi olan oyuncu solistlik de yapmış. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunu olan oyuncu, mezuniyetin ardından Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda pek çok oyunda rol almıştır.

İlk rol aldığı dizi olan “Yeni Gelin” ile herkesin merak ettiği biri haline gelen oyuncu, Almanya ve Hindistan’a giderek oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Halil İbrahim Kurum Oynadığı Diziler

  • Yeni Gelin (Baran) – 2017
  • Benim Adım Melek (Erdal) – 2019

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu