Kim Kimdir

Benim Adım Melek Gülşat Kimdir? Ömer’i Kurtaran Kız

Benim Adım Melek Gülşat kimdir, Benim Adım Melek Gülşat gerçek adı ne, Mustafa’yı kurtaran Türkmen kızı Gülşat hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek dizisine yeni bir karakter damga vurdu: Gülşat. Abisi yaralı iken Mustafa’nın iyileştirdiği Gülşat yapılan iyiliği unutmamıştır. Teröristler tarafından vurulan Mustafa’yı öldürmesinler diye onu yaralı halde sığınağa götürmüştür.benim adim melek gulsat resmi

Mustafa aldığı darbe nedeniyle hafıza kaybı yaşamıştır. Gülşat ise cüzdanındaki resimleri gösterip onun geçmişi hatırlaması için yardımcı olmaya çalışmıştır. Gülşat ile Mustafa arasında yeni bir aşk başlar mı sorusu seyircinin merak ettikleri arasında olsa da şu an için seyirci bu aşka sıcak bakmamaktadır.

Benim Adım Melek Gülşat Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Özlem Maden Benim Adım Melek Gülşat rolüyle ekranlara gelmektedir. 7 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, Sakarya doğumludur.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Maden, “Gonca Karanfil” dizisinde Gül rolüyle dikkat çekmiştir.ozlem maden resmi

“Bez Bebek” dizisiyle kariyerine devam eden oyuncu, daha sonra “Aşk Bir Hayal”, “Siya Mem-Zin”, “Umut Yolcuları”, “Aşkın Bedeli”, “Karagül” yapımlarında rol almıştır.

“Dayan Yüreğim” dizisinde Gülsüm rolüyle ekranlara gelen güzel oyuncu 166 cm boyundadır. Güzel oyuncu Benim Adım Melek dizisinde canlandırdığı karakter için şu sözleri sosyal medya hesabından paylaşmıştır:

Benim kimsesiz, dağ gibi güçlü gönlü güzel güzel kızım Gülşad …
Uzun bir aradan sonra öyle bir günde öyle güzel geldin ki umut oldun! Seninle birlikte çok güzel bir yola çıktık, birlikte iyileşip birlikte büyüyeceğiz!.. Hoş geldin

Güzel oyuncu dizide Gülşat karakteriyle dikkat çekmektedir.

Özlem Maden Dizileri (Benim Adım Melek Gülşat)

  • Benim Adım Melek
  • Dayan Yüreğim
  • Aşkın Bedeli
  • Umut Yolcuları
  • Goncakaranfil
  • Bez Bebek

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu