Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek İkra Kimdir? Nefise’nin Misafiri

Benim Adım Melek İkra karakterine hayat veren oyuncu 6 Ocak 2021 tarihinde Çarşamba günü ekrana gelen 47. bölümde diziye dahil olan yeni oyuncudur. Benim Adım Melek Dizisi İkra kim? Hangi oyuncu canlandırıyor? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda sizleri bekliyor.

Benim Adım Melek Oyuncuları arasına 6 Ocak tarihinde sürpriz bir karakter dahil oldu. Dizinin senaryosunun kendisini tekrar ettiğini, yakında biteceği yönündeki eleştirilere inat farklı ve beklenmeyen bir karakter olarak İkra dizinin ana kadrosuna adını yazdırmayı başardı.

Benim Adım Melek dizisi İkra (Şifanur Gül) Resmi

TRT 1 ekranlarında her hafta Çarşamba günü yeni bölümleri ile ekrana gelen dizide Melek iyileşirken, Benim Adım Melek Alpay karakteri de yine kötülükleri ile izleyenleri sinir etmeye devam ediyor.

Benim Adım Melek dizisi Melek karakteri son bölümde ameliyat olarak hayata tutunmayı başarırken, Alpay ise Halil ile Melek’i bir araya getirmemeye yemin etti.  Melek kurtulduğuna sevinemeden eski eşinin yaptıkları ile şok olacak.

Benim Adım Melek İkra Kimdir

Benim Adım Melek dizisinde Nefise’nin eski nişanlısının akrabası olarka dizinin kadrosuna İkra karakteri ile katılan güzel oyuncunun gerçek adı Şifanur Gül’dür. En son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Gülperi karakterini canlandırmıştır.

Benim Adım Melek İkra (Şifanur Gül) Resmi

Şifanur Gül 2019 yılında “Sevdim Seni Bir Kere” isimli dizide Eylül karakterine ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şifanur hakkında ki merak edilen bilgilerin devamı alt kısımda sizleri bekliyor.

Şifanur Gül Kimdir

1199 yılında Ankara da dünyaya gelen Şifanur şu an 22 yaşında ve kariyerinin başında yer almaktadır. Şu an kadar toplamda üç ayrı projede rol alan güzel oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur.

Benim Adım Melek İkra kim - Şifanur Gül

Aslen Ankaralı olan Şifanur şu an Benim Adım Melek İkra karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncunun şu an kadar yer aldığı dizi ve filmlerin listesi alt kısımda verilmiştir.

  • 2021 – Benim Adım Melek   (İkra)
  • 2020 – Uyanış: Büyük Selçuklu (Gülperi)
  • 2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Eylül)

Şifanur Gül bu sezon sonuna kadar Benim adım melek dizisinin kadrosunda yer alması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu