Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Mahmut Kim? Mahmut Kadriye’den Boşanacak Mı?

Benim Adım Melek Mahmut karakterine hayat veren usta oyuncu 20 bölümde eşi Kadriye ile boşanma aşamasına gelmesi ile dikkatleri bir anda üzerine çekti.  

Kadriye’nin eşi Mahmut her daim uyumdan yana tavır takınmıştır. Hayatta bir tek isteği vardı. eşi Kadriye ile mutlu olmak ve dünya güzeli bir bebeklerinin olmasını istiyordu.

Kadriye ise Melek’in kıskançlığından dolayı yıllarca umutla beklediği bebeğini düşürdü. Bunu da Melek’in üzerine atması ile işin içinden çıkacağını düşünse de işler hiç de öyle planladığı gibi gitmedi.

Benim Adım Melek dizisi Mahmut ise Kadriye’nin ne yaptığı çok iyi bilse de karısının çok konuştuğunu ve çoğu zaman da boş konuştuğu için hep söylediklerini arka plana atmıştır. Ancak Melek’in 20 yıl sonra geri gelmesi ile Kadriye’nin konaktaki hükmü bir anda yerle bir olacağını düşündüğü için türlü türlü oyunları kurmuştur.

Son bölümde ise artık Mahmut da Kadriye’nin bu huylarından artık yorulduğunu boşanmak istediğini açıkladı. Melek’in kardeşi Mahmut, eşi Kadriye’den boşanma olayını aynen şu cümleleri kullandı.

“İmza ile başlayan imza ile biter” Melek’in Abisi Mahmut

Mahmut tam da evliğini bitirmek isterken Kadriye’nin hamile olması bütün işleri sarpa saracak. Kadiye yeniden Mahmut’un yanına gelecek.

Benim Adım Melek Mahmut Kimdir

Benim Adım Melek dizisinde Mahmut karakterine hayat veren oyuncu Muharrem Türkseven’dir. Mayıs 1989 tarihinde Çanakkale’de doğan oyuncu İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü mezunudur.

Mezun olduğu bölümde çalışmak yerine oyunculuğu tercih eden oyuncu İstanbul’a yerleşmiş ve oyunculuk eğitimi almıştır.muharrem turkseven resmi

2008 yılında ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu “Kurtlar Vadisi” dizisinde rol almıştır. Daha sonra Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Aslı Enver ve Özcan Deniz gibi oldukça iyi oyuncuların yer aldığı “İstanbullu Gelin” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Nazif karakteri ile büyük beğeni almıştır. 88 kg ağırlığında olan oyuncu 176 cm boyundadır.

Muharrem Türkseven Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Kurtlar Vadisi Pusu – 2007
  • İnsan Aldandı – 2011
  • Nizama Adanmış Ruhlar – 2012
  • Sungurlar – 2014
  • İstanbullu Gelin – 2017
  • Benim Adım Melek – 2019

Mahmut Kadriye’den Boşanacak Mı?

12 Şubat Çarşamba günü ekrana gelen bölümde Melek’in abisi Mahmut eşinden boşanmak için kağıt üzerine imza attı. Artık her şey bitti derken, Kadriye’nin hamile olmasından dolayı, Mahmut eşini ve doğacak çocuğunu yalnız bırakmamak adına boşanmayacak.

Mahmut yine ailesini her şeye rağmen Kadriye’nin saçmalıklarına katlanmak zorunda kalacak. Ne için? Yıllara beklediği çocuğunun doğacak olmasın dolayı.

Benim Adım Melek Mahmut Gerçek Adı

Muharrem Türkseven

Muharrem Türkseven'in Oynadığı Diziler

Kurtlar Vadisi Pusu – 2007 İnsan Aldandı – 2011 Nizama Adanmış Ruhlar – 2012 Sungurlar – 2014 İstanbullu Gelin – 2017 Benim Adım Melek – 2019

Mahmut Kadriye'den Ayrılacak mı?

Hayır. Çocuğunun haberini alınca, boşanmaktan vaz geçecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu