Benim Adım Melek Meryem Kimdir? (Dilara Yeşilyaprak)

Benim Adım Melek Meryem karakteri geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde diziye dahil olmuştu. Halil yılar önce yaşadığı olaydan sonra kimse ile evlenmek istemesine sinir olan annesi, bu duruma bir çözüm bulmak için görücü usulü kız aramalarına başlamıştı. En sonunda Meryem’i buldu.

Benim Adım Melek dizisi Meryem ile Halil bir araya henüz gelmediler. Ancak Zümrüt oğlu Halil’in daha fazla bekar kalmasını istemediği için arka planda Halil’den habersiz Meryem’i görmeye bile gitti. Hatta ortak tanıdıklar vasıtası ile Meryem’in aklına Halil ile evlenmesi gerektiğini ilmek ilmek dokudular. Bakalı bu işe Halil ne diyecek? İzleyip, göreceğiz.

Benim Adım Melek Meryem Kim?

Halil yılarca bir aşkın peşinden koşmuş, sonunda evlenmek için gün sayarken Melek’in aklı bir karış havada olduğu için Alpay ile kaçıp Almanya’ya yerleşir. 20 yıl boyunca zaman zaman gelip babası Seyit Ali’nin elini öpmek istese de yaptığı yanlışın farkına vardığı için geri de dönmeye ne yüzü ne de cesareti olmaz. Ancak işler planladığı gitmediği için Alpay kendinden habersizce boşanması ve yeni sevgili yapması yetmez gibi bir de çocukları da alıp gitmesi Melek’i yıkar.

Güncelleme 8 Ocak 2020: Meryem Halil’in bulunduğu mahallede rehber öğretmeni olarak işe başlaması, Halil’in annesi Zümrüt’ün dikkatinden kaçmadı. Zümrüt yıllarca oğlu Halil için kısmet ararken, karşısına Meryem öğretmen çıkıncı bu fırsatı kaçırmadı. İlk olarak Meryem ile Halil’in konuşması için çay bahçesinde görüştüklerinde Halil asla evlenmeyi düşünmediğini söylese de Zümrüt işin peşini bırakmadı. 8 Ocak Çarşamba günü yayınlanan 15. bölümde Halil ile Meryem nişanlandı. 

Melek çocuklarını bir bir toparlayıp Almanya’nın başka bir kentinde yaşamaya kafasına koysa da Kerem’in kavga ettiği çocuk polise şikayet etmesi nedeni ile Melek Alman polisinden kaçmanın tek yolu ülkesine baba ocağına dönmek olarak çare bulur.benim adim melek dilara yesilyaprak resmi - Benim Adım Melek Meryem Kimdir? (Dilara Yeşilyaprak)20 yıl sonra yeniden babasının evine gelen Melek beklediği gibi bir karşılama bulamaz. Halil ise yıllar sonra yeniden evlenmeye karar verdiği anda yeniden Melek’in gelmesi planlarını alt üst eder. Arkadaşı İhsan’ın bulduğu kıza evlenmek istemediğin açıklar. bunu duyan annesi Zümrüt ise işi ele alır ve görücü usulü Meryem’i bulur

Benim Adım Melek Dizisi Meryem; okulda öğretmen ve adeta kimsesiz biridir. Zümrüt de bu Meryem’i bilerek seçmiştir. Zira Melek ve ailesi ile yaşadıklarında sonra ailesi ölmüş birisini bulmak için çok çaba gösterse de bu işe bakalım Halil ne diyecek? Bekleyip, göreceğiz.

Benim Adım Melek Dizisi Meryem’in Gerçek İsmi

Dilara Yeşilyaprak kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları ile yazımıza devam edelim. Erdem Ergüney Menajerlik oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.Rol aldığı ilk dizi “Benim Adım melek” dizisi.

Güzelliği ile dikkat çeken güzel oyuncu Dilara Yeşilyaprak ekranların yeni yüzlerinden. Ankara’da lise eğitimini tamamlamış olan Yeşilyaprak, İstanbulludur. 1995 yılında dünyaya gelen Dilara Yeşilyaprak 165 cm boyundadır. 50 kg ağırlığındadır. Ela gözleri ve kahverengi saçlarıyla dikkat çeken oyuncu, İstanbul doğumludur.benim adim melek meryem dilara yesilyaprak resmi - Benim Adım Melek Meryem Kimdir? (Dilara Yeşilyaprak) İstanbul’da bulunan Maltepe Üniversitesi’nden mezun olan genç oyuncu Temel Oyunculuk ve Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır. “Benim Adım Melek” dizisi ile kariyerine ilk adımı atan genç oyuncu, dizide oldukça dikkat çekici bir karakter olan Meryem rolüyle dikkat çekmektedir.

Dilara Yeşilyaprak Boyu Kilosu Yaşı (Benim Adım Melek Meryem)

“Benim Adım Melek” dizisinde Meryem karakterine hayat veren Dilara Yeşilyaprak 24 yaşındadır. 165 cm boyunda olan genç oyuncunun kilosu ise 50 kg dır. Kayak yapmaktan hoşlanan Yeşilyaprak, ata binmekten ve yüzmekten de hoşlanmakta. Bir erkek kardeşi olan oyuncu, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla sevenlerini heyecanlandırıyor.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM