Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Mithat Kim? Gerçek Adı Bilgileri

Benim Adım Melek Mithat karakteri, daha dizinini ilk dakikasında yeğeni tarafında bıçaklanma olayı ile birden bire dikkatleri de üzerine çekmişti. İlk günden bu yana dizideki popülerliği kaybolmayan Melek’in kardeşi Mithat karakterini hadi yakında tanıyalım.saim guveloglu resmi

Melek’in kardeşi Mithat, şu sıralar eczacı Seyran ile kafayı taksa da Seyran’ın boşandım dediği eşi ceza evinden çıkıp gelmesi Mithat’ın kafası iyice bunaltmış durumda.

Peki oyunculuğu ile hayran bırakan Mithat karakterine hayat veren başarılı isim, daha önce hiç bir dizide rol almamış desem ne dersiniz? Siz de benim gibi şaşırdınız değil mi? Merak etmeyin hepsi ve daha fazlası yazının devamında sizleri bekliyor.

Benim Adım Melek Mithat Kimdir?

Mithat; Seyit Ali’nin en küçük oğludur. Annesi kendisini dünyaya getirdiği sırada vefat ettiği için babası Seyit ali tarafında çok da sevilmez. Ancak ona hep annelik olarak ablası Melek yapmıştır.

Seyran’ın Sevgilisi Mithat olarak kendisini görsek de hayatı boyunca aşka ve sevgiye muhtaç olarak yaşamıştır. Çünkü; ablası Melek zamanında Gaziantep de Halil ile birlikte evlenmeyi reddedip, Alpay’ın yalanlarına inanıp kaçmıştır.

Mithat ablasının başka birine kaçmasına değil, kendisini deha ufak yaşta terk etmesini kaldıramaz. Zaten ilk geldiğinde de 20 yıl sonra neden geri döndün. Bu saatten sonra geri gelmenin kime ne faydası var? diyerek isyanında açıkça belirtmişti.saim guveloglu resmi

Benim Adım Melek Dizisi Mithat; artık ablası Melek’in kanser olduğunu öğrendi Ona karşı nefreti bir anda kayboldu. Lakin, ablasının bu hastalığını ne babasına ne de büyük abisi Mahmut’a bu durumunu söyleyemez.

Kısaca dizide ki karakteri hakkında bu kadar bilgiden sonra, böylesine bir oyunculukla dizi eleştirmenlerinden tam not alan usta ismin kim olduğu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Benim Adım Melek Mithat’ın Gerçek Adı & Hayatı

Benim Adım Melek dizisinde Melek’in kardeşi Mithat karakterine hayat veren oyuncu Saim Güveloğlu. 1985 yılında Adana’da dünyaya gelen Güveloğlu ilkokul ve ortaokul yıllarında Ankara’da yaşamıştır.

Ortaokul öğrencisi iken oyunculuk ajansına kaydolan ve oyunlarda rol alan oyuncu, ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunudur.saim guveloglu resmi

Kadir Has Üniversitesi Film ve drama Bölümünde yüksek lisans yapmış olan oyuncu kısa filmler çekmiştir. Yönetmenlik de yapmış olan oyuncu, “Gülümse”, “Kurmaca”, “Abbasağa Parkı Forumu”, “Kahraman”, “Yangın” adlı filmlerin yönetmenliğini üstlenmiştir.

Saim Güveloğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Benim Adım Melek – 2019

Şu ana kadar Sadece bir dizide rol alan Saim oldukça başarılı bir grafik çizmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu