Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Zeynel Kim? [Ünzile’ye Aşık Olan]

Benim Adım Melek Zeynel karakterine özel bir senaryo eklenerek hikayeye dahil edildiğini biliyor muydunuz? Eve yanlış duymadınız. Diziye özel senaryo eklenerek Zeynel karakterine özel senaryo eklenmiştir. Bu yazımızda hem bu konuya değineceğiz. Hem de Benim Adım melek Zeynel karakterine hayat veren oyuncunun gerçek bilgileri açıklayacağız.

Şu sıralar da Ünzile’ye aşık olan Baharatçı Zeynel karakteri dikkatleri üzerine çekiyor olsa da Zeynel aslında yine bu dizide çocuk oyuncuların koçluğunu yapmaktaydı. Şimdi koçluğunu yaptığı dizide oyuncu oldu.

Benim Adım Melek Zeynel Kimdir? (Gerçek Adı)

TRT 1 ekranlarında bu yıl başlayan ve harika bir reyting oranını yakalamayı başaran dizide ara karakterler son zamanlarda dikkat çekmeye başladı. Bunlardan birisi Zeynel, diğeri ise konağın çalışanı Ünzile oldu.

Zeynel karakterini canlandıran oyuncu koçu aslında dizide oynayan çocuk oyuncuların koçluğunu yaparken birden kendisine, dizide oynaması için teklif gelir. Oyuncu koçu da bu teklifi reddetmeyerek dizide oynamaya başlar.

Benim Adım Melek Baharatçı Zeynel - (Halil İbrahim Yılmaz)

Handa baharatçılık yapan Zeynel karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Halil İbrahim Yılmaz’dır. Kendisi oyunculuk üzerine her ne kadar kendisini yetiştirse de bilinin dizilerde yer almadığı için yüzü bizlere tanıdık gelmedi. Kısa süre içinde kendisini sevdirmeyi başaran Halil İbrahim Yılmaz, oyuncu koçluğunun verdiği tecrübe ile harika işler çıkarttığını söylemek isterim.

Halil İbrahim Yılmaz Kimdir

1992 yılında hayata gözlerini açan Halil İbrahim 28 yaşındadır. Oyunculuk üzerine İzmir Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü Ana Sanat Dalını bitirmiştir.

Halil İbrahim Yılmaz - (Benim Adım Melek baharatçı Zeynel)

İlk defa kamera karşısına 2017 yılında Elbet Bir Gün Güneş isimli sinema filmi ile sektöre adım atarken, dizi sektörüne ise 2018 yılında Siyah İnci isimli dizi sayesinde başlamıştır.

Halil İbrahim Yılmaz’ın Kariyer Basamakları

 1. Polonya Theatre Maska
 2. İzmir Devlet Tiyatrosu
 3. İzmir Bornova Belediye Şehir Tiyatrosu
 4. Elbet Bir Gün Güneş (2017)
 5. Siyah İnci (2 Bölüm) 2018
 6. Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz 2010
 7. Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı 2012
 8. Küçük Prenses 2014
 9. Güneş Doğudan Battı 2017 (
 10. Beş Çayında Boks 2017
 11. Maymunlar 2017
 12. Yedinci Günün Mutluluğu 2018

Şu sıralar dizide Ünzile karakterine aşık olan Baharatçı Zeynel olarka halkın sevgisini kazandığını söylemem gerek. Benim Adım melek dizisi her ne kadar ikinci dizisi olsa da Siyah İnci dizisi kısa sürede bitmesinden dolayı Halil İbrahim kendisini yeterinde gösteremedi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu