Magazin

Benim Adım Melek’in Halil’i Nişanlısından Ayrıldı!

Magazin gündemine düşen bomba haber: Kutsi ve Feyza Çıpa ayrıldı! Benim Adım Melek’in Halil’i nişanlısından ayrıldı haberi çifti yakıştıran herkesi üzdü. İşte ayrıntılar!

2017 yılında nişanlanan Kutsi ve Feyza Çıpa nikah masasına oturma günlerini beklerken çiftten kötü haber geldi. Geçtiğimiz günlerde 65 yaş üstünün dışarı çıkma yasağı gelince oyuncunun Nilgün Kasapbaşoğlu kendisine Kutsi ve Feyza Çıpa’nın yardım ettiği hatta ekmek bile getirdiğini her gün ihtiyacı olup olmadığını sorduğunu dile getirmişti.kutsi ile nisanlisi ayrildi resmi

Bu haberin üstünden çok geçmedi ki çiftin ayrıldığı haberi gündeme geldi. Daha önce de birkaç kez küsüp barışan çiftin bu defa gerçekten ayrıldığı söylentiler arasında. Koronavirüs nedeniyle düğün tarihlerini erteleyen çiftin bu haberi sevenlerini üzdü. Sebep olarak ise Kutsi’nin evlenmekten korktuğu, Feyza Hanım’ın ise anne olma hayalinin olduğu söylentiler arasında!

Kutsi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan olan şarkıcı beste yazarı ve dizi oyuncusu, ismini şair Ahmet Kutsi Tecer’den almıştır.

16 Mart 1973 yılında Malatya ilimizde dünyaya gelen Kutsi’nin annesinin adı Hatice, babasının adı ise Şinasi’dir. Lise yıllarında okulun gösterilerinde sahneye çıktığı yıllarda arkadaşlarının ve öğretmenlerinin tavsiyesi üzerine ses sanatçılığı üzerine yoğunlaşmış, şan dersleri aldıktan sonra Erol Köse’nin yerinde ilk albümü olan “Aşk payını aldı” çıkartması ile ülkede bir anda gündem olmayı başardı. kutsi ile nisanlisi neden ayrildi resmi

İlk oyunculuk deneyimi ise 2006 yılında yayınlanmaya başlayan, son zamanlarda ise tekrar bölümleri ile karşımıza çıkan Doktorlar isimli dizide beyin cerrahı Levent karakterine hayat vermesi ile bir anda kendisini dizi dünyasının içinde buldu.

Gerçekten ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen harika bir performans gösteren sanatçı, oyunculuk üzerine kendisini geliştirmiştir. “Kalbimdeki Deniz” dizisinde Kutsi olarak izlediğimiz oyuncu, 2019-2020 yılında Benim Adım Melek  Halil karakteri ile ekranlara gelmekte.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu