Oyuncu Kadrosu

Benim Hayatım Hayat Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Benim Hayatım Hayat kimdir, Benim Hayatım Hayat gerçek adı ne, hangi dizide oynadı, kaç yaşında sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Benim Hayatım dizisinde Hayat, hem güzelliği hem de oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Bakın Benim Hayatım Hayat bakın kim!

Benim Hayatım Hayat Gerçek Adı Dizileri

Nilsu Berfin Aktaş Benim Hayatım dizisinde Hayat rolüyle başrolde yer almaktadır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” dizisinde Gökçe karakterine hayat vermiş olan genç oyuncu Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur.benim hayatim hayat resmi

1998 yılında Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu, 2017 yılından bu yanana bir çok reklam filmlerinde karşımıza çıkmıştır. Dizi deneyiminden önce sinema deneyimi ile sektöre adım atmıştır. 2019 yılında beyaz perdeye gelen “Rastlantı” adlı sinema filminde oynamıştır.Kuzey Yıldızı Gökçe (Berfin Nilsu Aktaş)

2018 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan “Geleceğin Starı” adlı yarışmaya da katılmıştır. 2019-2020 yılında Show TV de yayınlanmış olan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” dizisinde Gökçe karakterine hayat vermiştir. Yeni sezonda ise Benim Hayatım dizisinde Hayat adlı bir genç kıza hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu