Dizi Haberi

Berkay Hardal Gençliğim Eyvah Dizisine Hayır Dedi! Peki Neden?

Atv ekranlarının yeni dizisi Gençliğim Eyvah dizisinde şok ayrılık! Berkay Hardal Gençliğim Eyvah dizisinde rol alamayacağını paylaştı. İşte bu kararın ardındaki neden!

Süreç Film’in Atv için hazırladığı Gençliğim Eyvah dizisinde dizi başlamadan oyuncu kadrosunda değişiklik yaşandı. Burak Tozkoparan’ın canlandıracağı karakterin kardeşi olarak dizide yer alacak olan Berkay Hardal rol gereği dizinin güzel kızı Elif Doğan’a aşık olacak, abisinin de aynı kişiye aşık olduğunu fark edince işler sarpa saracaktı.berkay hardal gencligim eyvah resmi

Senaryo gayet güzeldi ancak dizinin çekileceği platonun İstanbul’da olması Berkay Hardal için bir dezavantaj oldu. Eşiyle birlikte İstanbul dışında yerleşik bir hayatı olan oyuncu, kendi gibi oyuncu olan eşi Dilan Telkök’ün sağlık durumu nedeniyle İstanbul’a gitmesinin zorlayacağını söyleyerek diziden gelen teklifi reddetti. Başarılı oyuncu eşinin sağlık sıkıntıları yaşadığı bu dönemde yanında olmayı tercih etti.

Berkay Hardal Kimdir? Berkay Hardal Gençliğim Eyvah Dizinde Neden Yok?

Eşinin sağlık durumu nedeniyle Berkay Hardal Gençliğim Eyvah dizisine hayır demek zorunda kaldı. Önce yar diyen oyuncunun hayat hikayesini gelin hatırlayalım.

Kasım 1996, İstanbul doğumlu olan oyuncu akrep burcudur. Son rol aldığı dizilerden biri olan  “İstanbullu Gelin” dizisi ile tanınmış olan oyuncu “Meleklerin Aşkı” dizisinde Yağmur rolüyle dikkat çekmiştir.

1,78 boyunda olan oyuncu 75 kilodur. Ümit Çırak Oyunculuk Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu daha önce rol aldığı “İstanbullu Gelin” ile seyircinin gönlüne taht kurmuş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Aslen Manisalı olan oyuncu evin tek çocuğudur. meleklerin aşkı berkay hardal resmiKüçükken futbolcu olmayı hayal ederken ayak bileği dönünce bu hayalinin peşinden gidemedi. Babası da kalecilik yapmış olan oyuncu koyu Beşiktaşlı. Hatta babası da Beşiktaş’ta kaleci olarak görev yapmıştır. Kendisi de İstanbulspor’da oynarken sakatlanınca Edirne’ye gidip ekonometri okumaya karar verir.

Sosyal medyayı aktif olarak kullan oyuncunun takipçi sayısının artması ile yıldızı bir anda parlamış. Müzeyyen Karakan ile tanışması da bu vesile ile olmuş. İstanbullu Gelin cast seçimlerinde dikkatleri çekip seçilmeyi başarmış. “Meleklerin Aşkı” dizisinde başrolde yer alan genç oyuncu son olarak “Kardeş Çocukları” dizisinde Savaş karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu