Oyuncu Kadrosu

Berrin Keklikler Sadakatsiz Oyuncuları Arasına Dahil Oldu!

Berrin Keklikler Sadakatsiz Oyuncuları arasına bugün itibari ile dahil olduğu bilgisi geldi. Peki Berrin Keklikler kimdir? Daha önce dizi tecrübesi var mı? İşte merak edilen soruların cevapları haberimizin devamında sizler bekliyor.

NİL KARAKTERİNE HAYAT VERMESİ BEKLENİRKEN YAPIM İLE ANLAŞMA SAĞLAMANADIĞI İÇİN DİZİNİN KADROSUNDA YER ALMADI. NİL KARAKTERİNİ NAZLI BULUM HAYAT VERDİ.

dizicenter.net-detay Yakın zamanda müzik dünyasını alt üst eden ve hala kendisine müzisyen demeyen Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ile görüntülenen Berin Keklikler, bugün itibari ile Med yapımın yapımını üstlendiği DR. Foster uyarlaması Sadakatsiz Oyuncuları arasında adını yazdırmayı başardı.

Berrin Keklikler sadakatsiz oyuncuları görseli

Berrin Keklikler henüz Sadakatsiz isimli dizide hangi rolü canlandıracağı netlik kazanmadığını, ilerleyen zamanlarda karakter bilgisini de ayrıca bildireceğiz.

Sadakatsiz Oyuncularına Dahil Olan Berrin Keklikler Kimdir?

2013 yılında Mis Turkey yarışmasında üçüncü olan ve ülkemizde kısa sürede tanınan Berrin 7 Nisan 1994 yılında Almanya da dünyaya gözlerini açtı. Gurbetçi bir aileden gelen Berrin 2013 yılına kadar Almanya da ikamet etti. Güzellik yarışmasında kazandığı ikincilik sonrasında ablası ile birlikte İstanbul da yaşamaya başladı.

Berrin Keklikler Sadakatsiz oyuncuları arasında görseli

1,77 boyunda olan Berrin daha sonra ülkemizi Rusya da kainat güzeli yarışmasında temsil etmiştir. 2014 yılında Çılgın Dershane isimli sinema filmi ile oyunculuk sektörüne adım atmıştır. İlk defa yer aldığı oyunculuk sektöründe Nesrin karakterine hayat vermiştir.

Berrin Keklikler’i son zamanlarda popüler yapan önemli olayların başında 2015 yılında katıldığı Kimse Benzemez Sana isimli program da hadise taklidi sosyal medyada “Hadise’den bile güzel söyledi” yorumlarının yapılmasına sebep olmuştur.

İşte Berrin Kekliklerin O performansı:

Geçtiğimiz yıl şarkıcı Reynmen ile görüntülendiği sırada Reynmen gazetecilere saldırmış, bu konuda karakola ifade vermeye gitmişti. Kısa süre içinde Berrin Keklikler ülke gündeminde yer eden bir isim haline geldi. Şimdi Berrin Keklikler Sadakatsiz Oyuncuları Arasına nasıl bir performans göstereceği şimdiden merak konusu oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu