Haberler

Beyaz Show 2 Mart’ta Neden Yok? Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Beyaz Show 2 Mart Cuma günü yayınlanmayacak. Bu kararın arkasında neler yatıyor? Beyaz Show yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bu konuda resmi bir açıklama yapıldı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

2 Mart Beyaz Show Yayınlanmayacak İşte Sebepleri

Her hafta canlı yayınla ekranlara gelen ve Kanal d ekranlarında her cuma izleyici ile buluşan ve her hafta farklı konuklarla gelen tolgshow programı bu hafta da yeni bölümü yayınlanmayacak. Bazı art niyetli kimselerin, program yayından mı kalktı sözleri söylemesi üzerine hem kanal d hem de dizicenter sitesi olarak yapılan resmi açıklamayı programın sıkı takipçilerine duyurmak istedik. Kanal ile Beyazıt Öztürk dün yaşanan ve 8 şehit verdiğimiz Hatay Hassa bölgesinde gerçekleşen, Ülkemizi derinden yaralayan şehit haberinden sonra ülkemizin acısını derinden hissetmiş ve programı bu hafta yayınlamama istediğinde bulunmuş.

Beyaz Show Açıklama Resmi

Kanal yetkilileri de aynı görüşte oldukları için program yayınlanmayacak. Tolgshowun bir amacı da insanlara tebessüm ettirebilmek olduğu için alınan şehit haberleri dolayısı ile yayınlanmaması en doğru bir seçim olmuş. Beyazıt bey de bu konuda söylediklerini aynen aktarıyorum. “Çok üzgünüz. Tüm Türkiye’nin başı sağ olsun. Bu gün yayınımızı yapmamaya karar verdik. Allah şehitlerimize rahmet ailesine ve bizlere  sabır versin ” şeklindeki yaptığı açıklama ile basına duyurdu. Ayrıca beyaz show programının resmi twit. hesabından da benzer bir açıklama geldi. 

Beyaz Show Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Geçen hafta yani 23 Şubat Cuma günü de yeni bölümü yayınlanmayan Beyaz Show programının bu hafta yeni bölümünün yayınlanması  merakla bekleniyordu.

Beyaz Show Resmi 1

Ancak Hatay bölgesinde yaşanan ve 8 şehidimizin olduğu  üzücü haberden sonra bu hafta cuma günü yayınlanmayacak. Yeni bölümü bir sonraki hafta olan 9 Mart Cuma günü 23:45 de kanal D ekranlarında olacak.

Beyaz Show Fragman

Beyaz Showun yayınlanmış  olan en son fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu