Oyuncu Kadrosu

Bir Aile Hikayesi Derya Kim? Berk Derya İkilisi Diziye Damga Vuracak!

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi olan Bir Aile Hikayesi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. Bir Aile Hikayesi Derya karakteri ile dizide Berk Derya aşkı da başlamış olacak. Derya kim, Berk ile nasıl tanışacak hakkında merak edilenler sonrasında oyuncunun gerçek hayatı da sizlerle. 

Cumartesi günü ekranlara gelen Bir Aile Hikayesi dizisine yeni bir karakter dahil oluyor: Derya Tepeli. Derya, tıpkı dizinin karizmatik oyuncusu Berk gibi oyuncu ve tanışmaları da bu vesile ile olacak. Oyunculuk konusunda adından söz ettirmiş olan Derya, işine aşık olanlardan.

Her şey bir yana işi yani oyunculuk bir yana. Bu mesleği seçerken etrafındakiler oyuncu olursan işsiz kalırsın demiş demesine ama o bu sözlere kulak asmamış. İnadına aşkla bağlandığı meslekte bir şeyler yapmaya gayret etmiş etmesine ama oyunculukla da geçim etmekte zorlanan biri haline gelmiş.

Oturduğu evin kirası konusunda bile zorlanan Derya, kendisine gelen teklifleri de ince eleyip sık dokuduğu için arkadaşları tarafından da eleştiri topuna tutuluyor. 

Geçtiğimiz bölümde yapımcının onu kölesi gibi görmesine dayanamayan Berk sonunda patlamıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haber sonrasında Berk oyunculuk adına bittim ben diye hayıflanırken aslında onun için yeni va daha iyi bir sayfa açılacak.bir aile hikayesi seren şirince resmiBu olay sonrasında herkesin diline dolanan Berk 2. bölümde Derya ile tanışacak. Derya ona hakaret edip mesleğe aşkla bakmasını isteyecek. Onun popüler olmasına da anlam veremediğini de açık açık söyleyen Derya gibi bir kızı karşısında gören Berk ise şaşkın şaşkın ona bakacak.

Bir Aile Hikayesi Derya’nın Gerçek Adı Yaşı Daha Önce Oynadığı Diziler

Derya’nın gerçek adı Seren Şirince. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Seven Ne Yapmaz” adlı dizide başrolde oynamış olan güzel oyuncu 1988 doğumludur.seren şirince resmi İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu 155 cm boyunda ve 45 kg ağırlığındadır. Kamera karşısına geçtiği ilk dizi “Aşk Emek İster” adlı dizidir.bir aile hikayesi derya kim seren şirince resmi Bu dizide Nazlı karakterine hayat veren Şirince, 2015 yılında “İlişki Durumu: Karışık” adlı dizide başrolde oynadı ve Ayşegül karakterine hayat verdi. Küçük yaşlarda oyunculuk üzerine eğitim almaya başlayan Şirince, “Araf Zamanı” adlı yapımda rol almıştır. 

Seren Şirince Bir Aile Hikayesi Derya Tepeli Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu