Oyuncu Kadrosu

Bir Aile Hikayesi Nil Kim? Berk’in Eski Sevgilisi Gerçek Adı Bilgileri

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Bir Aile Hikayesine taze kan. MF Yapım imzalı “This is us.” uyarlaması maaile izlenebilecek nadir dizilerden biri olan Bir Aile Hikayesi dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Bir Aile Hikayesi Nil karakteri Berk’in eski sevgilisi olarak dizide yer alacak.

Songül Öden, Celil Nalçakan, Olgun Toker, Elçin Afacan, Birkan Sokullu gibi isimlerin başrolde yer aldığı Bir aile Hikayesinde bomba bir bölüm ekranlarda olacak. Şakir bu bölümde iki kız arasında sıkışıp kalan Berk’e akıl verir. Gözlerini kapatıp yüreğinde kimin resmini gördüğünü sorar.bir aile hikayesi nil kim ezgi eyüboğlu resmi O gördüğün kişi yüreğinin sahibidir der. Hülya mı Derya mı derken Berk belli ki ikisini de değil eski sevgilisi Nil’i görür. Ve yüreğinin sesini dinleyip eski sevgilisi Nil’in kapısına gider. Sen benim hayatımın aşkısın gitmene izin vermemeliydim diye aşkını itiraf eder. Bu itiraf karşısında Nil donakalır. Zira yıllar evvel kendisini bırakıp giden Berk kapısına gelmiş pişmanlığını dile getiriyordur. nil’in bu noktada tepkisi ne olur bilemeyiz ancak dizide Nil’i artık daha sık göreceğiz.

Bir Aile Hikayesi Nil karakteri kalıcı mı diye sosyal medyada epeyce soru sorulmuş. Dizi bildiğiniz üzere yabancı bir dizi olan “This is us” uyarlaması. Dizinin orijinalinde Nil karakteri dizide uzun süre rol alıyor ancak dizinin orijinalini takip ederler mi yoksa sonuçta uyarlama deyip ona göre bir senaryo mu yazarlar bunu zaman gösterecek.

Bir Aile Hikayesi Nil’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Berk’in sevgilisi Nil’in gerçek adı Ezgi Eyüboğlu. Halka dizisinde rol alan Kaan Yıldırım ile evli olan, kıpır kıpır kişiliği ile dikkat çeken güzel oyuncu 1988 doğumlu. Bale bölümü mezunu olan oyuncu Elite Model Look yarışmasında 3. oldu. bir aile hikayesi nil kim ezgi eyüboğlu resmi 22003 Miss Turkey yarışmasında 2. olan Eyüboğlu, bir taraftan eğitimine devam ederken diğer taraftan da modellik yaptı. Son olarak “Yol Arkadaşım 2” adlı filmde rol alan oyuncu üç sezon “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol aldı. Melike Ahsen rolüyle dikkat çeken oyuncu “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Aybige karakterini de başarıyla yansıtmıştır. İki sezon rol aldığı “İntikam” dizisinin ardından eşiyle birlikte rol aldığı “Ulan İstanbul” dizisinde Ada rolüne hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu