Oyuncu Kadrosu

Bir Aile Hikayesi Nil’in Eski Eşi Kim? Hatırladınız Mı?

Bir Aile Hikayesi Nil’in eski olarak karşımıza çıkacak isim, bugün itibari ile hangi oyuncu olacağı kesinlik kazandı. Bizler de hemen kimmiş diye kontrol ettiğimiz de oldukça tanıdık biri isim ile karşılaştı. TRT 1 ekranlarında bir dönem yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde İsmail karakteri ile izlediğimiz başaralı isim, 2019-2020 sezonunda Nil’in eski eşi olarak zaman zaman ekranlarda olmaya devam edecek.

Tabi diziyi daha önce izlemeyenler acaba Bir Aile Hikayesi Nil kim diye aklında geçebilir. Pembe butona basıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Ancak ben kısaca bahsetmem gerekirse üç kardeşten biri olan Cenk’in eski sevgilisi olarak birden bir Cenk’in hayatına yeniden giren karakterdi Nil.

Bir Aile Hikayesi Nil’in Eşini Canlandıran Oyuncu

Cenk ile Nil yeniden bir araya gelir mi derken birden bire Nil’in eski eşi ortaya çıktı. Aslında Nil’in eşinin ortaya çıkmasında bir sorun yok. Ancak Nil zamanında Cenk’in bu adam için terk edip gitmişti. Şimdi yeniden Nil ile Cenk yakınlaşmaya başladığı sırada tarih tekerrürden ibaret mi olacak? Yoksa Nil artık akıllandığını ve gerçek sevdanın peşinden gidip Cenk’in gönlünü almak için mi çaba gösterecek? İlerleyen bölümde ne çok merak edilen sorulardan olacağını düşünüyorum.serkan keskin bir aile hikayesi resmiDizide Nil’in eski eşi olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek ismi Serkan Keskin’dir. Bir dönem Leyla ile Mecnun dizisinde oynayan başarılı oyuncu Serkan Keskin; 25 Kasım 1977 yılında İzmit ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Oyunculuk üzerine Akademi İstanbul da eğitimlerini tamamlayan Serkan, ilk defa kamera karşısına 2003 yılında “Çaylak” isimli dizide oynadığı rol ile oyunculuk serüvenine başlamıştır.

Ülke çapında dikkat çekmesi iki sezon boyunca 2006 yılında “Hırsız Polis” isimli dizide oynadığı Bünyamin karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Son zamanlarda yeniden ve yeni bölümleri ile Blue TV de başlayan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde İsmail karakteri ile izlemiştik. Tabi kariyerinin bence zirveye ulaştığı nokta ise Leyla ile Mecnun dizisindeki İsmail karakteri ile gösterdiği performans ile yıldızı parlamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu