Oyuncu Kadrosu

Bir Aile Hikayesi Reyhan Kim? Üçüzlerin Annesi Cem’in Eşi Reyhan Karakterini Canlandıran Oyuncunun Gerçek Adı Ve Bilgileri

Fox TV ekranlarında 9 Mart 2019 cumartesi günü ekrana gelecek olan Bir aile Hikayesi isimli dizide yer alan her oyuncuyu sizlerle tanıtmak istiyoruz. Bu sebeple daha önce tanıttığımız karaktere bir yenisi eklemek istiyorum. Şimdi sizlere Bir Aile hikayesi Reyhan olarak izleyeceğimiz ve üçüzleri 6 hafta erken dünyaya getirdikten sonra tüm hayatı onlardan ibaret olan bir anneyi tanıtmak istiyorum. 

Dizinin tanıtımlarında çok hoşuma giden bir cümle ile söze başlamak istiyorum. Her aile bir tarihtir sözü çok hoşuma gitti. Gerçekten de har aile aslında tarihe bir şekilde iz bırakıyor. sözün devamı ise şu şekilde devam ediyor. “hatta okumasını bilene göre bir destandır” şekli ile devam ediyor. Evet gerçekten aile içinde ne olaylar yaşadık.

Ne acılar gördük ama hepsinden zaferle çıkıp dimdik ayakta durduk. Tamda dedikleri gibi bir destandır aile. Şimdi sözlerimi daha fazla uzatmadan Bir aile hikayesi üçüzlerin annesi Reyhan karakterine hayat veren oyuncunun, önce karakterini, daha sonra gerçek adını ve oynadığı dizilerden bahsedeceğiz. 

Bir Aile Hikayesi Dizisi Reyhan Güneş Kimdir? 

Uzun süredir tanıtımları ekrana gelmekte ve ne zaman başlayacak diye düşünürken, en sonunda 9 Mart Cumartesi günü ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan “This is us” adlı dizinin uyarlaması olan ve Med yapım yapımcılığını üstlendiği Bir Aile Hikayesi isimli dizide oynayan cefakar bir anneyi anlatacağız. Reyhan aslında çok varlıklı bir ailenin kızı olmasına rağmen aşkının peşinde gitmiş ve ailesinin ona vaad ettiği hayatı elinin tersi ile itmiştir.Bir Aile Hikayesi Reyhan Resmi (Songül Öden)

Cem ile mutlu bir hayat kurmuştur. Bu mutluluklarına bir yenisini eklemek isteyen Reyhan hamile kalır ama üçüz olduklarını öğrenince şok olsalar da her gün onların doğmasını beklerler. Ancak bebişler 6 hafta erken dünyaya gelince iki oğlandan bir tanesi hayata tutunamaz. Ancak Cem hayallerinden geri durmazlar ve cami avlusuna bırakılan Mahmuru da alıp büyütürler. Reyhan hep Mahmur’a karşı farklı davransa da Cem hepsini evladı olarak kabul etmiştir.

Reyhan Güneş Gerçekte Kim? 

Fox TV’nin yeni dizisi Bir aile hikayesinde Reyhan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Songül Öden’dir. en son Kayıt dışı isimli dizide yer alan güzel oyuncu Şubat 1979 yılında Diyarbakır ilimizde hayata gözlerini açan oyucu Kova burcudur. 2002 ile 2011 yılları arasında Canberk uçucu ile evli kanal güzel oyuncu şu na için bekardır.Bir Aile Hikayesi Reyhan Güneş (Songül Öden) Resmi

1.70 cm boyunda olan Songül öden oyunculuk üzerine “Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro” alanından mezun olmuştur. Sadece Oyuncu değil sesini de geliştirmek istediği için şan eğitimi da alan oyuncunun bu zaman kadar oynadığı diziler hakkında bilgi verelim. İlk beş ve son beş dizi ve filmleri hakkında bilgi vereceğim.

Songül Öden’in Oynadığı Dizi Ve Filmler

İlk 5 dizisi Tarih olarak

  • 1993 Ferhunde Hanımlar
  • 2001 Vasiyet
  • 2002 Havada Bulut
  • 2005 Gümüş
  • 2007 Vazgeç Gönlüm

En Son 5 Dizi/Filmi

  • 2018 Payitaht Abdulhamit
  • 2017 Kayıtdışı
  • 2017 Fi
  • 2015 Serçe Sarayı
  • 2015 Rüzgarda Salınan Nilüfer

Bu liste içinde olmayan ama bence adını duyurmasında en çok etki eden bana göre %100 katkısı olduğunu düşündüğüm 2011 yılında yayınlanan “Umutsuz Ev Kadınları” isimli dizide Yasemin karakterine hayat vermesi ile popülerliği artmıştır. 

Reyhan’ın Bir Aile Hikayesindeki İlk Görüntüsü

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu