Oyuncu Kadrosu

Bir Aile Hikayesi Şakir Kim? Mahur’un Gerçek Babası Olarak Karşımıza Çıkan Oyuncu Ve Bilgileri

Yıllar önce evet tam 35 yıl önce bir bebeği nasıl olur da cami avlusuna bırakır bir baba dediğimiz sırada kendini tanıtırken kendinde olmadığını ve eşini kaybetmenin acısı ile ne yaptığını dahi hatırlamadığını söyleyen Mahur’un gerçek babası kim olduğunu bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız. 

Fox TV’nin yeni dizi ve “This is us” isimli yabancı bir diziden dilimize ve kültürümüze uyarlama olarak karşımız bir aile hikayesi isimli dizide yer alan oyuncuları sizlere tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Her ne kadar ilk bölümünde ciddi bir reyting beklentim olmasa da sonraları iyi bir seyirci kitlesine kavuşacağına inanmaktayım. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Bir aile hikayesi Şakir yani Kemancı Şakir olarak karşımıza çıkacak olan oyuncu hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulmanız için her ayrıntıyı anlatmak istiyorum.  

Bir Aile Hikayesi Mahur’un Gerçek Babası Şakir Kimdir?

Herkes gerçek anne ve babasının yanında büyümek ister. Ne kadar da sevilmez ve çekilmez biri olsa da insan biyolojik ailesinin yanında büyümeyi tercih edecektir. dizide Mahur kendini dünyaya getirirken annesinin vefat etmesi ile Şakir de tüm suçlu Mahur diyerek onu hayatından çıkarmak üzere Cami avlusuna bırakmıştır. Ancak bunu yaparken acılarını dindireceğine inandığı alkolün de etkisi ile bunu yapmıştır.Bir Aile Hikayesi Mahur'un gerçek babası (Ali Seçkiner Alıcı)

Cem ise cami çıkışında bebeği bulunca, kaybettiği son bebeğinin yerine bunu koymak için götürmüştür. Mahur 35 yıl sonra biyolojik babasını tam da doğum gününde bulup eve getirmiştir. Şakir’in oğluna söyleyecek bir kelimesi dahi yoktur. Çünkü Şakir de biliyor ki bir bebek cami avlusuna bırakılmaz. Ancak Mahur torunlarını görmek ister misin deyip evine götürmüştür.

Mahur’un babası Şakir Mutlu aslında iyi bir adam olmayı istese de hayat istediği gibi gitmemiş ve yanlış yollara sapıp, alkole vermiş kendisini. İyi bir kemancı olan Şakir artık benden bu kadar dediği sırada karşısına 35 yıl önce bir çöp gibi dışarı attığı oğlu karşısına çıkması ile hayata tutunmak için bir bahanesi olmuştur. Aslen Karslı bir karakteri canlandıran oyuncunun gerçek adı ve daha önce yer aldığı diziler hakkında bilgiler sizler alt kısımda bekliyor.

Mahur’un Babası Şakir Karakterinin Gerçek Adı

Fox TV’nin yeni dizisi bir aile hikayesinde Kemancı Şakir yani Mahur’un biyolojik babasını canlandıran oyuncun gerçek ismi Ali Seçkiner Alıcı’dır. 1965 yılında Kars ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu lisans eğitimini “Gazi Üniversitesi Müzik” bölümünü tamamladıktan sonra yaklaşık 5 yıl kadar müzik öğretmenliği yapmıştır.Bir Aile Hikayesi Şakir (Ali Seçkiner Alıcı)

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde Ses öğretmenliği yapması ile başladığı tiyatro bölümünde oyuncu olarak karşımıza çıkmıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu