Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Filiz Kimdir? Zehra’nın Arkadaşı

Bir Annenin Günahı Filiz kimdir, Bir Annenin Günahı Filiz gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

Limon Film’in yeni sezon dizisi olan Kanal D ekranlarında 21 Kasım’dan itibaren her Cumartesi yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı dizisinde Filiz, Bekir’in kızıdır. Sunalarla komşu olan Bekir’in kızı Filiz, Zehra ile iyi anlaşmaktadır.bir annenin gunahi filiz resmi

Filiz ve Zehra karakter olarak da birbirine benzemektedir. Zengin bir hayatları olsun isteyen Filiz ve Zehra dizide en dikkat çeken karakterlerden olacak. Şükran ve Bekir’in kızı olan Filiz, Zehra’nın en yakın arkadaşıdır. Peki Bir Annenin Günahı Filiz rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu kimdir? İşte yanıtı!

Bir Annenin Günahı Filiz Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Deniz Ertürk Bir Annenin Günahı Filiz rolüne hayat vermektedir. Balerin de olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. deniz erturk resmi

“Töre” adlı tiyatro oyunuyla dikkat çeken güzel oyuncu, “Çakırcalı Mehmet Efe” tiyatro oyununda rol almıştır. 2017 yılında kadrosunda Nurgül Yeşilçay’ın olduğu “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde öldürülen valideye hayat vermiş olan oyuncu 2011 yılında “Kaybolmayın Çocuklar” adlı kısa film ile ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.

Bir Annenin Günahı dizisinde Filiz karakterine hayat verecek olan oyuncu 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 166 cm boyunda 50 kg ağırlığındadır.

Deniz Ertürk Dizileri ve Filmleri (Bir Annenin Günahı Filiz)

  • Bir Annenin Günahı (Filiz) – 2020
  • Kısmet (Gamze) – 2020
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem – 2017

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu