Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Kahraman Kimdir Bilgileri

Bir Annenin Günahı Kahraman kimdir? Kanal D ekranlarının yeni dizisi Bir Annenin Günahı dizisinde Kahraman rolüyle izleyeceğimi o tanıdık oyuncu bakın kimmiş!

Limon Film imzalı Kanal D ekranlarında başlayacak olan kadrosunda Özge Özberk, Mehmet Aslantuğ, Deniz Barut, Hafsanur Sancaktutan, Burak Demir, Mert Yazıcıoğlu, Pamir Pekin, Ayça İnci, Engin Benli gibi isimlerin olduğu Bir Annenin Günahı dizisi yeni sezonda başlayacak.

Fedakar bir annenin hikayesini konu alan dizide Kahraman, Yusuf’un hem mahalleden hem de üniversiteden arkadaşıdır. Sevdiği kıza bir türlü açılamayan Kahraman Yusuf ile birlikte hem çalışır hem de okur. Bir Annenin Günahı Kahraman rolüne ise bakın hangi oyuncu hayat verecek.

Bir Annenin Günahı Kahraman Gerçek Adı Dizileri

Hüseyin Turunç Bir Annenin Günahı dizisinde Kahraman rolüne hayat verecek. Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesinde ve Erciyes Üniversitesinde lisans eğitimi görmüştür.bir annenin gunahı kahraman kim resmi

 

Aslen Gaziantepli olan Hüseyin şu an çekimlerden dolayı İstanbul da yaşamaktadır. Daha önce 2016 yılında yayınlanan “İftarlık Gazoz” sinema filminde oynamıştır. Yer aldığı bir diğer yapım ise “61 gün” adlı yapımdır.huseyin turunc resmi

“Karagül” dizisinde de rol almış olan Hüseyin Turunç, son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Demet Evgar’ın olduğu “Avlu” dizisinde Gardiyan Hüseyin rolüne hayat vermiştir. 

Bir Annenin Günahı Kahraman Dizileri ve Filmleri

  • Avlu (Gardiyan Hüseyin) – 2018 / 2019
  • 61 Gün – 2016
  • İftarlık Gazoz – 2016
  • Karagül – 2013

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu